אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
התקבל היתר בנייה: המגדל האחרון במתחם נאמן יכלול פנטהאוז בשטח 388 מ"ר צילום: יאיר שגיא

התקבל היתר בנייה: המגדל האחרון במתחם נאמן יכלול פנטהאוז בשטח 388 מ"ר

חברת יוסי אברהמי קיבלה היתר להקים את המגדל במתחם שבחוף הצוק בתל אביב. הפנטהאוז יוצע למכירה תמורת 37 מיליון שקל

14.06.2012, 14:05 | שי פאוזנר

חברת יוסי אברהמי שבבעלות היזם יוסי אברהמי קיבלה היתר בנייה להקמת הבניין האחרון במתחם מגדלי נאמן שליד חוף הצוק בתל אביב בפרויקט – נאמן VIP. החברה תקים את המגדל השביעי במתחם שיכלול 12 קומות ו-40 יחידות דיור.

בין השאר יכיל המגדל דירות 2 חדרים בשטח כ-86 מ"ר ברוטו, דירות לופט בנות 3.5-3 חדרים בשטח כ-126 מ"ר ברוטו, דירות 4 ו-5 חדרים, מיני פנטהאוזים וכן פנטהאוז המשתרע על פני כל הקומה האחרונה, ששטחו כ-388 מ"ר בתוספת מרפסת הכוללת בריכה פרטית. הפנטהאוז יוצע למכירה תמורת 37 מיליון שקל. מחירי הדירות בפרויקט יחלו מ-3 מיליון שקל.

הדמיה של המגדל הדמיה של המגדל הדמיה של המגדל

יפה סדן, סמנכ"לית השיווק של יוסי אברהמי, אמרה ל"כלכליסט" כי "בגלל אופיו הייחודי של המתחם, החלטנו להפוך אותו לבניין בוטיק, וכבר מהקומה השנייה ניתן לראות את הים. כמו כל המגדלים במתחם, גם במגדל זה החזיתות עוצבו בידי יעקב אגם בעיצוב מודרני".

לדבריה, החברה מייעדת את הפרויקט בעיקר לתושבים ישראלים בדומה למקובל ברוב המתחם, אך מדווחת על מגעים גם עם תושבי חוץ מארצות הברית, רוסיה וצרפת שמתעניינים ברכישת דירות בבניין.

ביולי 2009 זכתה חברת יוסי אברהמי במכרז של מינהל מקרקעי ישראל על שטח של 2.78 דונם במתחם מגדלי נאמן בצפון תל אביב תמורת 43.34 מיליון שקל. כמה שותפים החזיקו 21.75% מהזכויות בקרקע. בתום תהליך התמחרות ארוך ומאבקים משפטיים עם חלק מבעלי הקרקע הצליחה החברה לרכוש את יתרת ההחזקות על הקרקע.

מתחם מגדלי נאמן כולל כיום 4 מגדלים הממוקמים בתל אביב, סמוך לחוף הצוק. בימים אלה מוקמים במתחם 3 בניינים נוספים, כך שבסוף הפיתוח תהיה זו בעצם שכונה יוקרתית סגורה עם 7 מגדלים. הקומפלקס מאובטח 24 שעות ביממה וכולל קאנטרי קלאב עם בריכה חצי אולימפית, חדר כושר יוקרתי, ספא, פארק, גן פסלים ופעוטון. דיירי "בניין ה-VIP" ייהנו משירותים נוספים, למשל חדר כושר פרטי, מרתף יינות וחדר להקרנת סרטים. בקרבת הפרויקט מוקם בימים אלה תיכון חדש שישמש את תושבי האזור.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות