אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפרזנטור החדש של לואי ויטון: מוחמד עלי צילום: בלומברג

הפרזנטור החדש של לואי ויטון: מוחמד עלי

המחיר ששולם לעלי תמורת השתתפותו בפרסומת לא פורסם, אך דווח כי החוזה בין הצדדים נחתם לאחר משא ומתן ממושך וכי עלי דרש כי הצילומים יתקיימו בביתו ונכדו יופיע בתמונה

17.06.2012, 13:40 | רונן וודלינגר

מוחמד עלי, המתאגרף האגדי, מופיע החל מהשבוע במודעות של תאגיד מוצרי היוקרה הצרפתי לואי ויטון. מי שהיה שלוש פעמים אלוף העולם באגרוף יהיה הפנים החדשות של ליין המוצרים Core Values. בתמונה הראשונה שפורסמה נראה עלי, כיום בן 70, כשהוא יושב בחצר של ביתו ולצידו נכדו (האמיתי), לבוש כפפות איגרוף. מן העבר השני מונח תיק מתוצרת לואי ויטון שמחירו יותר מ-1,500 דולר. מי שצילמה את התמונה היא הצלמת האמריקאית המפורסמת ממוצא יהודי, אנני לייבוביץ'.

המחיר ששולם לעלי תמורת השתתפותו בפרסומת לא פורסם, אך דווח כי החוזה בין הצדדים נחתם לאחר משא ומתן ממושך וכי עלי דרש כי הצילומים יתקיימו בביתו ונכדו יופיע בתמונה. עוד דווח כי מחצית מהסכום שיקבל ייתרם לאחד המרכזים שקרויים על שמו של עלי, מרכזים אשר מקדמים את חקר מחלת הפרקינסון כמו גם מטרות חברתיות אחרות. מאז פרש עלי מאגרוף בתחילת שנות השמונים הוא סובל ממחלת הפרקינסון.

עלי מצטרף בכך לשורה של שמות גדולים שהובילו בשנים האחרונות את ליין המוצרים של לואי ויטון, בהם ספורטאי-עבר לא מעטים. בין השמות: אנג'לינה ג'ולי, מיכאיל גורבצ'וב, פלה, מרדונה, זינאדין זידאן, באז אלדרין, קית' ריצ'רדס, שון קונרי, אנדרה אגאסי, שטפי גראף ועוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות