אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אהוד ברק שוכר דירה ב-25 אלף שקל בחודש במגדל השופטים צילום: שאול גולן

אהוד ברק שוכר דירה ב-25 אלף שקל בחודש במגדל השופטים

שר הביטחון ורעייתו יעברו לגור בשכירות במגדל, עד להשלמת בניית מגדל אסותא שם רכשו דירה. כמה ישלמו על תחזוקה בחודש?

19.06.2012, 10:29 | דותן לוי

שר הביטחון אהוד ברק ורעייתו נילי פריאל יעברו לגור בשכירות במגדל G (השופטים) עד להשלמת בנייתו של מגדל אסותא שבו הם רכשו דירה.

השניים חתמו בשבועות האחרונים על שכירת של דירה באחת הקומות התחתונות במגדל בתמורה ל-25 אלף שקל בחודש. מלבד דמי השכירות ייאלצו השניים לשאת בהוצאה של כ-7,000 שקל בחודש עבור דמי ניהול המשמשים לתחזוקת המגדל והשירותים שבו, כגון בריכת השחיה וחדר כושר.

הדירות במגדל G מחולקות לחצאי קומות, כך שמדובר בדירה המשתרעת על שטח של כ-230 מ"ר וכוללת גם מרפסת של כ-30 מ"ר נוספים.

לפי גורם בענף, אהוד ונילי כבר היו לקראת חתימה על חוזה שכירות לדירה במגדל W, אך החליטו לבסוף לשכור את הדירה במגדל השופטים.

הדמיה של דירה במגדל G הדמיה של דירה במגדל G הדמיה של דירה במגדל G

לפני שלושה חודשים פורסם כי ברק מכר את דירתו בקומה ה-31 במגדלי אקירוב לאיש העסקים טדי שגיא בתמורה ל-26 מיליון שקל. ככל הנראה לפי החוזה ביניהם נדרשו נילי ואהוד לפנות את הדירה בתוך חודשים ספורים.

ברק כתב אז בדף הפייסבוק שלו: "רעייתי נילי ואני החלטנו כי מכירת הדירה מתבקשת וזאת נוכח ההכרה כי מקום מגורים זה גורם לתחושת ניכור וניתוק מחלקים רחבים בציבור".

הדירה החדשה שרכשו במתחם אסותא בתמורה ל-8 מיליון שקל נמצאת בשלבי בנייה שיימשכו לפחות שנה. בינתיים יצטרפו ברק ופריאל לקבוצה מכובדת של רוכשים המחזיקים דירות במגדל G ובהם שרי אריסון, איתן רף יו"ר בנק לאומי לשעבר, שוקי מדנס, נוני ועמוס מלכא, תמי ויהודה רווה וכן מולי ליטבק.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות