אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: דוב פחדן, עכבר אמיץ צילום מסך: Vimeo

Play: דוב פחדן, עכבר אמיץ

אם "מדגסקר 3" לא הספיק לכם, קבלו סרטון אנימציה שנון בכיכוב חיות חמודות - וחמודות פחות. וגם: אנימציית הגיף חוגגת חצי יובל, איך טרולים מתנהגים במציאות, האובססיה של ג'סטין ביבר והמשפטים האחרונים שתשמעו בחייכם

19.06.2012, 19:59 | עמית הרשקוביץ

 

דוב נגד דוב

הקיץ כבר כאן, ובהתאם למסורת מגיעים איתו גם סרטוני אנימציה בכיכוב חיות חמודות, כששובר הקופות הפעם הוא "מדגסקר 3". אם זה לא מספיק לכם, כדאי שתראו את סרט האנימציה השנון הבא. דוב מותקף בידי דוב גדול ממנו, אך חברו הטוב ביותר, העכבר, יותר מדי אירוני ומודע לעצמו בשביל לפחד. מעולה.

אמנות בתנועה

הגיף המודרני, אותו קובץ אנימציה צנוע ואהוב, הוצג לראשונה ב-15 ביוני 1987 - כך שבימים אלה הוא חוגג חצי יובל להיווסדו. ה-Daily Dot ביקש מ19 אמני גיף ליצור אנימציות חגיגות, ולכתוב כמה מילים לכבוד המאורע. מחווה יפה.

זה מה שרצית, ג'סטין?

הקליפ הבא פורסם במסגרת תחרות גרסאות כיסוי ל-Girlfriend, הלהיט התורן מבית ג'סטין ביבר. בחורה שלא ממצמצת לרגע מזייפת את כל הדרכים שבהן היא תוציא לחבר שלה את הנשמה - מעין פרודיה על הזוגיות המעיקה שביבר כל כך מפנטז עליה.

כצפוי, הבחורה המאושרת מהקליפ הפכה במהירות למם. הגרסה הישראלית בוודאי בדרך.

 

טרול נשאר טרול

המאמר הבא מנסה להפריך את הטענה שלפיה בחסות האנונימיות של האינטרנט, אנשים נחמדים בחיי היום-יום הופכים לטרולים טורדניים חסרי תקנה. לטענת הכותבת, אותם טרולים נוהגים להציק לא פחות בעולם הגשמי, בתוספת נוכחותם הפיזית המעיקה. אנחנו חיים בעולם עצוב מאוד. 

תגיד שלום לחבר הקטן שלי

פשוט לא נמאס לנו מסופרקאטים, שמחברים בין משפטים זהים מסדרות וסרטים שונים. וכשאנחנו אומרים שלא נמאס לנו, אנחנו מתכוונים שממש נמאס לנו, אבל לפעמים יש כאלה שבכל זאת עושים את העבודה. הסופרקאט הבא כולל משפטים שגיבורים הוליוודים אומרים רגע לפני שהם הורגים מישהו. בעיני המדור זה קצת ביזארי להעביר מסרים חשובים לאדם שעוד רגע עוזב את העולם. מה הוא כבר יוכל לעשות איתם?

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות