אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בארנס אנד נובל: הרווח הרבעוני הצטמצם ל-57.5 מיליון דולר צילום: בלומברג

בארנס אנד נובל: הרווח הרבעוני הצטמצם ל-57.5 מיליון דולר

קמעונאית הספרים הגדולה בארה"ב הפסידה 1.08 דולר למניה ברבעון שהסתיים באפריל - הפסד גדול מהתחזיות; המכירות של קורא הספרים האלקטרוני נוק ירדו ב-11%

19.06.2012, 22:00 | סוכנויות הידיעות
בארנס אנד נובל הודיעה היום (ג') כי ההפסד ברבעון הרביעי הפיסקאלי שלה הצטמצם עקב המשך ההשקעה בקורא הספרים האלקטרוני נוק והתאמת רשת חנויות הספרים להתקדמות שוק הספרים.

החברה, אשר מתמודדת עם תחרות קשה מצד חנויות מקוונות זולות, קמעונאית הספרים הגדולה ביותר בארה"ב השקיעה משאבים רבים בקורא הספרים האלקטרוני נוק ובספרים אלקטרוניים.

בארנס אנד נובל פרסמה לראשונה כמה מסך המכירות שלה הגיעו ממכירות של נוק ונראה כי לחברה יש עוד עבודה לעשות בתחום.

המכירות של נוק ירדו ב-11% ל-164 מיליון דולר במהלך הרבעון מכיוון שהחברה אספה את גירסת מסך המגע הפשוטה של קורא הספרים האלקטרוני מהחנויות כדי לפנות מקום למלאי חדש. עם זאת במהלך השנה הפיסקאלית כולה עלו המכירות של נוק ב-34% ל-933 מיליון דולר.

קורא הספרים האלקטרוני של בארנס אנד נובל - נוק, צילום: בלומברג קורא הספרים האלקטרוני של בארנס אנד נובל - נוק | צילום: בלומברג קורא הספרים האלקטרוני של בארנס אנד נובל - נוק, צילום: בלומברג

"העסקים שלנו צמחו ב-2012 בעוד שאנחנו ממשיכים לעשות את ההשקעות ההכרחיות לעתיד", אמר המנכ"ל וויליאם לינץ'.

בארנס אנד נובל הודיעה כי ההפסד הצטמצם ל-57.5 מיליון דולר או 1.08 דולר למניה בשלושת החודשים שהסתיימו ב-28 באפריל. זאת בהשוואה להפסד של 59.4 מיליון דולר, או 1.04 דולר למניה בשנה הקודמת. אנליסטים ציפו להפסד של 92 סנט למניה.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות