אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
SQLink רוכשת את תבונה מילניום ב 6-8 מיליון שקל

SQLink רוכשת את תבונה מילניום ב 6-8 מיליון שקל

על ידי הרכישה מקווה חברת ה-IT להיכנס לתחום הבינה העסקית דרך הטכנולוגיה של תבונה מילניום וכן להתרחב לתחומי ניהול הידע והמידע

20.06.2012, 13:57 | אסף גלעד

חברת ה-IT הישראלית SQLink בבעלותו של תמיר גורן רוכשת את תבונה מיליניום, חברת שירותי בינה עסקית, תמורת 6-8 מיליון שקל. בסכום יתחלקו ארבעת מייסדי החברה ומנהליה: אבי שרון, אבי רוגובסקי, יוסי פלר ולייזי אגסי שימשיכו לכהן בתפקידים ניהוליים כמקודם.

הרכישה נעשתה כשלושה חודשים לאחר רכישה נוספת של SQLink, אז רכשה את חברת תשתיות בשם Yside תמורת מיליון שקל. קודם לכן נודעה SQlink בעיקר כחברה המתמחה באבטחת מידע.

לאחר רכישת תבונה, המעסיקה 140 עובדים, תמנה SQLink כ-1,000 עובדים. "לא היינו פעילים עד כה בשוק ניהול הידע והמידע, הביג דאטה והפורטלים הארגוניים, ולכן החלטנו להכנס אליו על ידי רכישת תבונה", אומר ל"כלכליסט" תמיר גורן, מנכ"ל ובעלי SQLink.

תבונה נחשבת לשותפה של מיקרוסופט בשיווק מוצרי BI ובין לקוחותיה נמנים צה"ל, בנק הפועלים, בנק מזרחי-טפחות, הבינלאומי, איגוד, שירותי בריאות כללית, נמל אשדוד ונתיבי איילון. "מוצרי הבינה העסקית מאפשרים, למשל, למנהלי שיווק או סמנכ"לי כספים להתחבר ישירות למאגרי נתונים ללא עזרה של מנהלי מערכות המידע. רצינו להתרחב גם לתחום ניהול הידע והמידע - שהופך לקריטי לארגונים יותר ויותר, ומאפשר לאתרים ופורטלים ארגוניים לנהל מידע עסקי על לקוחות ועסקאות באמצעות מערכות שיירפוינט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות