אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: רפסודיה בוהמית עם רובוטים קטנים צילום מסך: Youtube

Play: רפסודיה בוהמית עם רובוטים קטנים

לא צריך להיות אנושי כדי לאהוב את השיר הקלאסי של קווין. וגם: הרווקים הכי מוזרים באוקיי קיופיד, מחולל הממים הישראלי, שיר הצעצועים הגדול ותיעוד נדיר של אלפרד היצ'קוק

20.06.2012, 18:16 | עמית הרשקוביץ

רפסודיה רובוטית

אף פעם לא יהיו מספיק ליפ סינקים של בוהמיין רפסודי, והגיע העת לתת גם למכונות לנסות. הרובוטים הקטנים האלה שרים את השיר המיתולוגי של קווין בצורה מרשימה: כמו בקטע הקלאסי מ"עולמו של ווין", גם הם יודעים בדיוק מתי לטלטל קדימה ואחורה את הראש והצוואר. המדור הכי הזדהה עם הרובוט הירוק ומלא הרגש.

אומרים אהבה יש בעולם

בדיחות על רווקים סוטים, כמו בדיחות על רווקות נואשות, לא ייצאו כנראה לעולם מהאופנה. אוקייקיופיד אנמיז הוא טמבלר שמוקדש לגברים דוחים, מוזרים או טיפשים, שמחפשים באתר ההיכרויות אהבה ודברים נעימים פחות. עושה את העבודה היטב.

שכנעת אותנו, צילום מסך: www.okcenemies.com שכנעת אותנו | צילום מסך: www.okcenemies.com שכנעת אותנו, צילום מסך: www.okcenemies.com

מם בדקה

האתר 10gag, גרסה ישראלית ל-9gag הפופולרי, עשה עבודת קודש ויצר את מחולל הממים העברי הראשון. לא צריך יותר פוטושופ, או אפילו צייר, כדי להביע דעה. המדור חשב לתומו שלמחולל ממים קוראים בעברית אנסטסיה מיכאלי.

ילדות מאושרת

ההורים של מקס הקטן צילמו אותו משחק בצעצועים ושותה הרבה חלב, וערכו מהקטעים שיר חמוד. המדור ממליץ לכולם לצפות, אולי חוץ מאשר לרגישים ללקטוז.

גרסת הבמאי

קטע נדיר שמתעד את אלפרד היצ'קוק מאחורי הקלעים של "פרנזי" עלה לאחרונה ליוטיוב. הזדמנות יוצאת דופן לראות את תהליך העבודה של הגאון.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות