אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קמפיין עולמי: הטיימס הבריטי חוגג יובל שנים למלכה

קמפיין עולמי: הטיימס הבריטי חוגג יובל שנים למלכה

העיתון הוותיק הזמין את נתיני הממלכה המאוחדת לקרוא את "הכיסוי המלא לאירועי היובל, מהעיתון שהיה עד לכל השנים האלה"

21.06.2012, 10:08 | תמי מלצר־רוזנווקס

העיתון הבריטי הוותיק "The Times" יצא בקמפיין חגיגי לרגל יובל השישים לכהונתה של המלכה אליזבת. הוא מזמין את נתיני הממלכה המאוחדת לקרוא את "הכיסוי המלא לאירועי היובל, מהעיתון שהיה עד לכל השנים האלה".

הלקוח: העיתון The Times; המדינה: בריטניה; משרד הפרסום: CHI&Partners, לונדון הלקוח: העיתון The Times; המדינה: בריטניה; משרד הפרסום: CHI&Partners, לונדון הלקוח: העיתון The Times; המדינה: בריטניה; משרד הפרסום: CHI&Partners, לונדון

לצורך כך נברו בארכיון העיתון ומצאו תמונות מחייה של המלכה הצעירה בתחילת שנות החמישים: אליזבת מטיילת עם פיליפ הצעיר יפה התואר, אליזבת מנופפת להמונים, ובתמונה שלפנינו - אליזבת לוחצת את ידו של צ'רצ'יל. ואז, בלי שום מעברי פוטושופ מיותרים - הדביקו חצי מהתמונה המקורית עם חצי תמונה עדכנית של המלכה מהשנים האחרונות (קלטתם את השחקנית הבריטית ג'ודי דנץ' מנסה להידחף לרגע ההיסטורי?).

למיטיבי הלכת שביניכם אני רוצה להציע משימה מאתגרת: היכנסו לגוגל - למנוע החיפוש המיוחד לאיתור תמונות. הקישו Queen Elizabeth - Churchill ותמצאו את התמונה המקורית שבה נראים השניים, ולא רק צ'רצ'יל, כפי שנראו לפני 60 שנה. כך תבינו מה יכולות השנים לעולל אפילו למלכות. מצד שני, כל האנשים בחצי הימני של התמונה מתים כבר מזמן ורק אליזבת חיה, נושמת ומכרסמת כריכוני מלפפונים. כנראה בבקינגהאם, הייאוש באמת הרבה יותר נוח.

הכותבת היא קופירייטרית בכירה במשרד גליקמן נטלר סמסונוב

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות