אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
באומן־בר־ריבנאי חגג את הזכייה בארבעה פרסי "אריה הזהב" בקאן

באומן־בר־ריבנאי חגג את הזכייה בארבעה פרסי "אריה הזהב" בקאן

ההישג משפר את המעמד העסקי של הבעלים החדשים, קבוצת פובליסיס. מנהל הקריאייטיב הראשי: "זו זכות גדולה לעלות על הבמה בקאן ולקבל את הפרסים"

21.06.2012, 09:52 | שלי פריצקר

בכירי באומן־בר־ריבנאי יצאו לחגוג במסעדה בקאן לאחר שרשמו הישג חסר תקדים למשרד ישראלי: זכייה ב־4 פרסי "אריה הזהב" בפסטיבל הפרסום בקאן. מלבד כבוד, ההישג גם משפר את המעמד העסקי של הבעלים החדשים, קבוצת פובליסיס.

יורם לוי עם עובדי משרד באומן בר ריבנאי אוחז בפרס אריה הזהב יורם לוי עם עובדי משרד באומן בר ריבנאי אוחז בפרס אריה הזהב יורם לוי עם עובדי משרד באומן בר ריבנאי אוחז בפרס אריה הזהב

מנהל הקריאייטיב הראשי, יורם לוי, הסביר ל"כלכליסט" כי דירוג הקריאייטיב העולמי של סוכנויות הפרסום נעשה לפי מספר ה"אריות", ויש לכך משקל כבד בדירוג העסקי הכללי של הסוכנויות. "חוץ מכבוד, זו זכות גדולה לעלות על הבמה בקאן ולקבל את הפרסים", אמר.

הפרסים ניתנו על השתתפותו של באומן בפרויקט "הבריף הבלתי אפשרי" לפתרון הסכסוך הישראלי־פלסטיני, בשיתוף פורום המשפחות השכולות ומרכז פרס לשלום. המשרד הגה מהלך פרסומי בשם "קשרי דם", שבו ישראלים תרמו דם לפלסטינים ולהפך. מנכ"ל פובליסיס מוריס לוי התקשר לברך את ראשי המשרד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות