אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גוליבר גייסה 6 מיליון שקל בהקצאה פרטית צילום: עטא עוויסאת

גוליבר גייסה 6 מיליון שקל בהקצאה פרטית

ההקצאה היא לחברת קנדרה שמשלימה השקעה של 11 מיליון שקל בגוליבר; החברה נמצאת לפני תחילת ביצוע סקר סייסמי ברישיון "גוליבר"

21.06.2012, 10:11 | מעין מנלה

חברת גוליבר אנרג'י, שבה מכהן מאיר דגן כדירקטור, הודיעה היום (ה') על גיוס של 6 מיליון שקל בהקצאה פרטית.

החברה חתמה אתמול על הסכם עם חברת קנדרה  להקצאה פרטית של 20 מיליון מניות, שיהוו לאחר הקצאתן כ-8.97% מהון המניות בחברה, במחיר של 30 אגורות למניה ובתמורה כוללת של 6 מיליון שקל. השקעה זו מצטרפת להשקעה של קנדרה בחברה מלפני שבועיים אז רכשה את מלוא אחזקותיה של בעלת עניין בחברה שמקנות 9.67% בחברה תמורת 5 מיליון שקל, אשר שיקפה מחיר של 25.35 אגורות למניה.

ההשקעה הכוללת של חברת קנדרה בגוליבר מסתכמת ב-11 מיליון שקל והיא תחזיק 18% ממניות החברה.

מאיר דגן, דירקטור בגוליבר, צילום: יוסי זליגר מאיר דגן, דירקטור בגוליבר | צילום: יוסי זליגר מאיר דגן, דירקטור בגוליבר, צילום: יוסי זליגר

רמי קרמין מנכ"ל גוליבר אמר כי: "ההשקעה של חברת קנדרה בגוליבר מהווה הבעת אמון בחברה ובתוכניותיה העסקיות. החברה נמצאת לפני תחילת ביצוע סקר תלת מימדי במים רדודים (3D OBC) בשטח רשיון גוליבר". קרמין ציין שבתחום חיפושי האורניום החברה מתקדמת לקראת ביצוע בדיקות רמת האורניום בשטח אתר חתרורים שליד ערד.

ב-9 למאי הודיעה גוליבר על הגעה להסכם עם קבלן סקרים סייסמים בינלאומי לביצוע סקר תלת מימד במים רדודים בשטח רישיון "גוליבר". הסקר שתבצע החברה בימים רדודים מתוכנן להתחיל בחודש אוגוסט השנה וצפוי להימשך כחודשיים וחצי. הסקר יכסה שטח של 51 קמ"ר והעלות הכוללת שלו מוערכת ב-7 מיליון דולר, מתוכם תישא שותפות גינקו ב-50%. לוחות הזמנים של ההתקשרות לביצוע הסקר וביצוע הסקר יקדימו בכחצי שנה את לוחות הזמנים שנקבעו כתנאי לקבלת רשיון גוליבר. מועצת הנפט המליצה לאשר את רישיון "גוליבר" בפברואר האחרון.

השותפים ברשיון גוליבר הם: שותפות גינקו ושותפות זרח 41.5% כל אחת -חברת גוליבר הינה בעלת השליטה בשותף הכללי בשתי השותפויות, קבוצת אשטרום 12% והחברה הנורווגית AGR , אשר משמשת כמפעיל הקידוח ברשיון 5%.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות