אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רביבו: בשנה האחרונה ארגון השחקנים הצליח להחזיר לשחקנים כ-2 מיליון שקל

רביבו: בשנה האחרונה ארגון השחקנים הצליח להחזיר לשחקנים כ-2 מיליון שקל

חיים רביבו נכנס היום רשמית לתפקידו כיו"ר ארגון השחקנים, וביחד עם המנכ"ל אריה אלטר הבטיח: "המטרה שלנו היא לקדם את הזכויות של שחקני הכדורגל"

21.06.2012, 13:59 | כתב כלכליסט

"הסכמתי להיכנס לתפקיד (יו"ר ארגון השחקנים) בגלל שעברתי את התהליך הזה של כדורגלן ואני יודע מהן הבעיות של שחקן הכדורגל", כך אמר היום חיים רביבו, במסיבת עיתונאים שהתכנסה לרגל מינויו הרשמי לתפקיד יו"ר ארגון השחקנים.

"כיום שחקן כדורגל לא יודע מה יקרה לו בסיום הקריירה, כאן אני נמצא עם עוד הרבה חברים שלי. בסיום הקריירה מתחילים חיים שאתה לא מודע להם ולא יודע למה לצפות, ולכן מאוד חשוב שאנשים עם ניסיון כמו שלי יעבירו את זה לשחקנים הלאה. באתי לתרום מנסיוני ומהיכולת שלי לקידום זכויות שחקני הכדורגל בישראל. יש להם זכויות מסוימות – את חלקן הם קיבלו ואת חלקן לא, כדי לקדם באמת את הזכויות של שחקני הכדורגל. זאת צריכה להיות מטרה לא רק שלנו אלא גם של ההתאחדות, מנהל הספורט וכל הגופים שיכולים לעזור ולתרום לכך ששחקני הכדורגל יקבלו את מיטב הזכויות שלהם".

המנכ"ל אריה אלטר אמר: "ההשפעה של חיים על השחקנים היא השפעה מאוד חשובה. חיים הוא דוגמה ומופת כשחקן וכאדם ובסופו של דבר מה שאנחנו מכירים כאן כארגון השחקנים וכאגודה שמשקיעה בחינוך ובקידום המטרות של ארגון השחקנים".

רביבו אמר עוד: "ב-24 השעות האחרונות התעדכנתי מאריה אלטר כי בשנה האחרונה ארגון השחקנים הצליח להחזיר לשחקנים כ- 2 מיליון שקל. כשהייתי בצד השני לא ידעתי אבל פתאום הבנתי שהיו לפחות 400 תיקים שנוהלו בהתאחדות לכדורגל ובמוסד לבוררות בהם אריה אלטר היה צריך לדאוג וללכת ולהשיג למען שחקני הכדורגל. באיזשהו מקום תמיד חשבתי שהארגון הזה קצת רחוק מהשחקנים, היום אני נוכח לדעת שהם מטופלים היטב וזו אחת המטרות שלנו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות