אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כמה ירוויח סמנכ"ל הפיתוח של פרשקובסקי לאחר הכפלת שכרו? צילום: עמית מגל

כמה ירוויח סמנכ"ל הפיתוח של פרשקובסקי לאחר הכפלת שכרו?

פרשקובסקי מבקשת לאשר את שכרו של יניב צימרמן שהינו קרוב של המנכ"ל יוסף פרשקובסקי, מנימוקי הדירקטוריון: "כל ניסיון לאתר מועמד אחר והמאמץ הדרוש להכשרת עובד חדש עשוי להימשך זמן רב"

24.06.2012, 16:34 | גיא בן סימון

חברת ייזום הנדל"ן פרשקובסקי מבקשת לאשר ב-8 ביולי את תנאי העסקתו של סמנ"כל הפיתוח יניב צימרמן, שהינו קרוב של מנכ"ל החברה יוסף פרשקובסקי מבעלי השליטה בחברה.

פרשקובסקי מבקשת לאשר חוזה העסקה חדש לצימרמן לפיו זה יקבל שכר של 30 אלף שקל בחודש - לעומת 14.8 אלף שקל בחוזה הנוכחי - וכן עמלות רבעוניות בגובה של 2.5% מההכנסות ברוטו מנכסים קיימים ו-3.5% מההכנסות ברוטו מנכסים חדשים. היום החברה תחלק דיבידנד בסך של 4 מיליון שקל כפי שדווח במעמד הדו"חות לרבעון הראשון של השנה.

במסגרת תפקידו צימרמן אחראי לאיתור עסקאות לרכישת נכסים להשכרה בחו"ל. מבלי לחשב את גובה העמלות שישולמו לצימרמן בהתאם לנכסים של החברה, עלות העסקתו תעלה לחברה כ-61 אלף שקל בחודש, כולל הוצאות רכב, שכר דירה וטיסות. סך עלות העסקתו יכולה להיות גבוהה יותר בהתאם לגובה העמלות שישולמו לו.

במידה וצימרמן יפוטר, עומדת לרשותו הזכות לקבל עמלה בשני ערוצים. האחד, מנכס שטרם עבר את ה-90% תפוסה נכון למועד עזיבתו, ממנו יקבל צימרמן עמלה של 3.25% מסך ההכנסה שהניב הנכס. השני, אם באותו נכס בארה"ב שבבעלות החברה התפוסה עלתה על 90% - צימרמן יקבל עמלה של 5% מסך ההכנסה.

מנימוקי ועדת הביקורת עולה כי הבחירה בצימרמן לתפקיד נעשתה על רקע ניסיונו העשיר בתחום הנדל"ן בחו"ל, בין היתר, על רקע עסקיו הקודמים, וכי כל ניסיון לאתר מועמד אחר בעל ניסיון וידע בתחום, והמאמץ הדרוש להכשרת עובד חדש עשוי להימשך זמן רב ולעלות לחברה יותר.

עוד עולה מנימוקי הדירקטוריון כי לאחר שבחנו את תנאי העסקה, אין חשש שאישור תנאי העסקתו של צימרמן ימנעו מהחברה את היכולת לעמוד בהתחייבויותיה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות