אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: בעט, חיים כץ, בעט! צילום: נועם מושקוביץ'

דיבידנדים: בעט, חיים כץ, בעט!

חבר הכנסת, המשמש גם כמזכיר ארגון עובדי התעשייה האווירית, טס על חשבון החברה לחו"ל למשחק כדורגל. תע"א: "הנסיעה מומנה מקופת ארגון העובדים"

25.06.2012, 09:47 | ליאור רוזנטל
בעוד שמשחקי היורו מגיעים לשלבים המכריעים, לעובדי התעשייה האווירית ובפרט למזכיר ארגון העובדים, חבר הכנסת חיים כץ, יש משחקים חשובים לא פחות על הראש. באחרונה המריאו 27 עובדים לאיטליה כדי לקחת חלק במשחקי ידידות מול נבחרת חברת התעופה אליטליה - לקוחה של התעשייה האווירית. מלבד כץ המריא גם בנו יואב, עובד בחברה המשמש גם כשחקן בנבחרת הכדורגל של תע"א.

חיים כץ, צילום: אביגיל עוזי חיים כץ | צילום: אביגיל עוזי חיים כץ, צילום: אביגיל עוזי

הכל היה טוב ויפה, אלא שהמימון לנסיעה זו נעשה מקופת ארגון העובדים ותחת סעיף "פעילות תרבות וספורט". חלק מפעילות ארגון העובדים נתמכת מכספים הנגבים מעובדי התעשייה האווירית, אך חלקה גם מקופת החברה הממשלתית. בעקבות זאת פנתה תנועת אומ"ץ ליו"ר דירקטוריון תע"א דב בהרב, בבקשה לבדוק את נסיבות נסיעתו של ח"כ כץ לחו"ל על חשבון החברה. על פי מכתבה של התנועה, "ככל הידוע לנו, אין זו הפעם הראשונה שבה ח"כ כץ נוסע למשחקי כדורגל בחו"ל, וכנראה במימון התעשייה האווירית".

מתע"א נמסר בתגובה כי "חברת אליטליה הנה לקוח שלנו זה שנים רבות. במסגרת הידוק היחסים עם הלקוח, מתקיים גם קשר בין נבחרות הספורט של החברות. מזכיר ארגון העובדים, ח"כ חיים כץ, עמד בראש קבוצה של עובדי תע"א אשר נסעה לאיטליה במסגרת הפעילות הספורטיבית המשותפת. ארגון הנסיעה של קבוצת עובדי תע"א לחו"ל ומימונה נערכו על ידי ארגון העובדים". לשאלת "כלכליסט", אישרו בתע"א כי החברה משתתפת במימון חלק מפעילויות ארגון העובדים.

חיים כץ בחר שלא להגיב לידיעה.

 

מלך הטוק שואו לא בא

מנחה הטלוויזיה האמריקאי המפורסם לארי קינג היה אמור לנחות אתמול בישראל, אבל ברגע האחרון הודיע על ביטול בואו. הסיבה הרשמית: שפעת. הנזקים: ביטול פגישה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו ונשיא המדינה שמעון פרס.

לארי קינג, צילום: בלומברג לארי קינג | צילום: בלומברג לארי קינג, צילום: בלומברג

שאול לוטן חיתן את הבת

רוח'לה ושאול לוטן, מנכ"ל קבוצת משולם לוינשטין ובעל השליטה בחברה, חיתנו ביום חמישי האחרון את בתם חן — אף היא עובדת בחברה כמנהלת הנכסים המניבים. החתן, ניר גור, עובד כרואה חשבון ולפני כשבוע קיבל בנוסף את רישיון עריכת הדין. אל החתונה בחוות רונית באו, בין היתר, רקפת רוסק־עמינח, מנכ"לית בנק לאומי; חיים כצמן, יו"ר גזית גלוב, עם בתו עברונה; ציון קינן, מנכ"ל בנק הפועלים; אירית איזקסון, יו"ר ישראכרט, ובעלה אורני; מיכל ועמי פדרמן, סגן יו"ר רשת מלונות דן ונשיא התאחדות בתי המלון בישראל; גליה ויהושע מאור ואליטל וג'ייסון אריסון.

אנליסט מספר אחד

חיים ישראל, מנהל מחקר בסניף הישראלי של בנק אוף אמריקה־מריל לינץ' נבחר בסקר תומסון־רויטרס Extel כאנליסט המוערך ביותר בקרב אנליסטים מבתי השקעות זרים המסקרים את תחום התקשורת בכל השווקים המתעוררים של EMEA (אירופה, מזרח התיכון ואפריקה).

הסופ"ש הארוך של נוחי דנקנר

בעוד שהמחאה החברתית הרימה את ראשה בסופ"ש האחרון, נח לו נוחי דנקנר בסוויטה המועדפת עליו במלון רויאל ביץ' באילת של רשת ישרוטל. מתברר כי דנקנר ואשתו אורלי נוהגים לנפוש בה בעיקר בחגים, אך גם אקלים שרבי יכול להביא אותם בטיסה של ישראייר לנחיתה רכה בעיר השמש הדרומית. נכון לאתמול בבוקר עדיין נרשמה נוכחות של הדנקנרים במלון.

נוחי ואורלי דנקנר (ארכיון), צילום: אוראל כהן נוחי ואורלי דנקנר (ארכיון) | צילום: אוראל כהן נוחי ואורלי דנקנר (ארכיון), צילום: אוראל כהן

אליעזר פישמן עושה ביזנס ופלז'ר

איש העסקים אליעזר פישמן לא נח בחופשה שלו. לאחר שהבטיח לחבריו ולאשתו טובה כי הפעם הוא לא משלב עסקים, חזר בו פישמן מהבטחתו וקפץ, בדרך להפלגה בים הבלטי, לסנט פטרסבורג. הוא קיים שם סיור במסגרת הרחבת עסקיו ברוסיה תחת חברת מירלנד. להפלגה הגיע ברגע האחרון, בעוד שחבריו מחכים מודאגים על הסיפון. לאחר מכן הפליגה החבורה לשבדיה ולפינלנד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

35 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

35.
גמלאים לא של צה"ל ומערכת הבטחון
מה קורה לפנסיות לא מתוקצבות ע"י אוצר המדינה? ז"א ע"י האזרחים משלמי המס והמשלמים דמי ניהול גבוהים-קרוב 2% אחוז? מה שעושה ארגון עובדים עם הכסף שבקופתו, זו בעיה של אותו ארגון עובדים האם פעל בהתאם לתקנון ובהתאם לחוק? אם כן, אז זה חוקי ,ובכל מיקרה חוקי ,, אם יש זו בעיה רק של הארגון המשלם את ההוצאות או/ את הסבסוד גם ההסתדרות וגם מרכזי ספורט שולחים לחו"ל שחקנים בליווי עסקנים במידת הנידרש
רזי  |  26.06.12
32.
נסיעת הח"כ לאיטליה
כראש ארגון עובדי התעא וכראש המשלחת יש לח"כ את כל הזכות לנסוע כמו ראשי המשלחת האולימפית שיסעו ללונדון זאת ועוד בעקבות מעבקו לזכויות הגימלאים בכלל וגמלאי צה"ל בפרט יישר כח אין לנו מילים פרט לתודה גדולה ואם כבר מחפשים טעם לפגם חפשו אצל כל המתייפיפים שמתהדרים באיצטלא "חברתית וע חברתית" ונוסעים על גבינו וחשבוננו
אריה , נצרת עילית  |  26.06.12
לכל התגובות