אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

שלמה מעוז קורא תיגר על בתי ההשקעות: "אחסוך 50% בעמלות הניהול"

המיזם החדש של שלמה מעוז וקבוצת פורום נועד להעניק למשקי הבית הפרטיים את התנאים והמשאבים הנשמרים רק לבעלי חסכונות ותיקי השקעות גדולים

25.06.2012, 12:11 | כתב כלכליסט

הכלכלן שלמה מעוז וקבוצת פורום, בראשות איש העסקים עמי סגל, חשפו הבוקר (ב') במסיבת עיתונאים בתל אביב מיזם כלכלי חדש, "הון ליין" – שירות ניהול חסכונות והשקעות בהתאמה אישית למשקי הבית. המיזם החדש נועד לתת מענה לחסכונותיהם של כ-700,000 משקי בית בישראל תוך הפחתה דרמטית של דמי הניהול ושימוש באמצעות טכנולוגיה מתקדמת וליווי צמוד של יועצים בכירים. בשורה התחתונה מבקש המיזם לחסוך לציבור המשקיעים 50% בעמלות ודמי הניהול שמשלמים משקי הבית על ניהול החסכונות.

שלמה מעוז אמר היום במסיבת העיתונאים: "אחרי מהפכת הקוטג' והסלולר, הגיע הזמן למהפכה צרכנית בתחום הפיננסים והחיסכון הפנסיוני. גופים פיננסים גדולים מנצלים את חוסר הידע של הציבור והפחד שלו משוק ההון לשם גריפת רווחים מוגזמת על חשבון החסכונות של כולנו. גם 50 אלף שקל אפשר וצריך להשקיע בחוכמה. אנחנו נעזור למהפכה הזו לקרות גם בישראל".

"כשהקמנו את הון-ליין הבנו שאנשים חוסכים שקל לשקל כדי לרכוש השכלה לילדים שלהם ולא יודעים שהעמלות אוכלות להם 30% מהחיסכון. הכסף הקטן הוא זה שבסוף הופך לדירה קטנה, למסיבת חתונה או טיול גדול בחו"ל. עד היום, לא הייתה אלטרנטיבה. במקום שאנשים יקבלו פרס על החיסכון, הם קיבלו קנס. אנחנו אומרים לחוסכים- אל תהיו פראיירים. תיקחו אחריות על הכסף שלכם", אמר היום שלמה מעוז במסיבת עיתונאים.

בהון ליין מסבירים כי כגוף עצמאי ומקצועי, החברה רואה לנגד עיניה רק את צרכי החוסכים. בחברה מאמינים שהלקוח צריך להרוויח כמה שיותר מהחיסכון ולשלם כמה שפחות עמלות ודמי ניהול. לכן, הון ליין מאפשרת לציבור החוסכים ליהנות מעלויות ניהול חיסכון במחירים נמוכים באופן משמעותי מהמקובל בבתי השקעות, בבנקים ובקרנות הנאמנות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות