אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עכשיו זה רשמי: יאיר גלר פורש מקבוצת פובליסיס ישראל צילום: שרון ב ה

עכשיו זה רשמי: יאיר גלר פורש מקבוצת פובליסיס ישראל

גלר: "אחרי 40 שנה בענף הספיק לי. בשבועיים הקרובים נראה שהכל יציב ונלך לדרך חדשה". שותפו למשרד הפרסום, משה נסיס, הודיע על פרישה כבר בתחילת השנה

25.06.2012, 14:03 | שלי פריצקר

יאיר גלר, ממייסדי משרד הפרסום גלר נסיס ששימש גם כיו"ר קבוצת פובליסיס ישראל הודיע באופן רשמי על פרישתו מהקבוצה. בכך הוא מצטרף לשותפו לדרך משה נסיס שהודיע על פרישתו כבר בתחילת השנה.

נסיס וגלר השלימו את הליך מכירת המניות של המשרד לקבוצת פובליסיס הצרפתית בסוף 2011. השניים התבקשו להישאר לתקופה של חצי שנה כדי להעביר בצורה חלקה את מושכות הניהול יורם באומן, שמונה ליו"ר קבוצת פובליסיס ישראל עם מכירת השליטה במשרד הפרסום באומן בר ריבנאי לפובליסיס.

יאיר גלר, צילום: שרון ב ה יאיר גלר | צילום: שרון ב ה יאיר גלר, צילום: שרון ב ה

"אחרי 40 שנה בענף הספיק לי וגם לנסיס שהיה 30 שנה בענף. בשבועיים הקרובים נראה שהכל יציב ונלך לדרך חדשה", מסר גלר.

כחלק מתהליך הרה אירגון של אחזקות פובליסיס בישראל מונה לאחרונה ארי מלמוד, לשעבר מנכ"ל חוגלה, למנכ"ל גלר נסיס. כמו כן חברת האינטראקטיב אידיאולוגי'ק מוזגה לתוך המשרד. פובליסיס פועלת עתה בישראל תחת שתי זרועות – גלר נסיס ובאומן בר ריבנאי (תחת סאצ'י אנד סאצ'י ישראל) בניהולו של יוסי לובטון.

"אנו מברכים על המהלך של פובליסיס העולמית ברכישת קבוצת באומן וצירופה לחברת האחזקות שהקמנו בישראל ורואים בו מהלך אסטרטגי חשוב ובטוחים כי יורם באומן יצליח להצעיד את הקבוצה קדימה", מסרו נסיס וגלר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות