אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נס טכנולוגיות נבחרה כמתאמת פרויקט אירופי לניהול משברי אב"כ

נס טכנולוגיות נבחרה כמתאמת פרויקט אירופי לניהול משברי אב"כ

פרויקט CATO האירופי מיועד לפיתוח מערך כלים לאירועים בתחום האב"כ, תקציב הפרויקט הינו כ-14 מיליון יורו והוא כולל 25 חברות וארגונים מרחבי היבשת

26.06.2012, 12:26 | כלכליסט
נס טכנולוגיות הודיעה היום כי הצטרפה לפרויקט CATO האירופי ונבחרה כמתאמת הפרויקט, המיועד לניהול משברים לא קונוונציונליים בתחום האטומי, ביולוגי, כימי ורדיולוגי (אב"כ). הפרויקט, שתקציבו 14 מיליון יורו, ממומן על ידי תכנית המסגרת השביעית של הנציבות האירופית.

מטרת CATO לפתח מערך כלים לטיפול במשברי אב"כ הנובעים מהתקפות טרור שבהן נעשה שימוש בנשק לא קונוונציונלי, או דליפות ממיתקנים המכילים חומרי אב"כ.

הפרויקט מיועד לטפל באתגרים הקיימים היום בתחום ניהול אירועי אב"כ כגון: ריבוי התהליכים והמערכות בעת טיפול במשברי אב"כ והעדר תמונת מצב מבצעית משותפת וידע המשותף לכל הגורמים המעורבים בטיפול בנושא.

ניהול משבר אב"כ באיראן, צילום: איי פי ניהול משבר אב"כ באיראן | צילום: איי פי ניהול משבר אב"כ באיראן, צילום: איי פי

מערך הכלים שיפותח במסגרת פרויקט CATO ישמש כתשתית למערכות תומכות החלטות אשר יותאמו לאילוצים מקומיים, לאומיים, ארגוניים ופוליטיים, וכן לרמות שונות של חשיפה לאיומי אב"כ.

בנוסף לתפקידה כמתאמת הפרויקט, תפתח נס טכנולוגיות, באמצעות קבוצת הטכנולוגיות והמערכות של החברה, את המרכיבים העיקריים של מערך הכלים ובסיס הידע.

"קבלתה של נס לפרויקט CATO, כמתאמת הפרויקט, הינה הכרה בהתמחותה בפתרונות שליטה ובקרה לניהול משברים" אמר מיכאל זינדרמן, נשיא Ness TSG. "במשברי אב"כ כל שניה קובעת, ומודעות מיידית ומדויקת למצב היא מכרעת".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות