אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעלי 5 נגרים,  יורם ענבי: "אין לי כוונה לקנות את מטבחי דואיט"

בעלי 5 נגרים, יורם ענבי: "אין לי כוונה לקנות את מטבחי דואיט"

לדבריו, "משה איזנשטט פנה אלי וביקש עזרה במכירת המלאי של דואיט והפנתי אותו לגורמים רלבנטים בענף; ענבי מצהיר: "גם אם הייתה לי הזדמנות שנייה לא הייתי פותח את החברה מחדש"

26.06.2012, 12:30 | אורנה יפת

הזוכה בהתמחרות על חברת מטבחי דואיט, משה איזנשטט, ממשיך בניסיונות לחפש משקיע לחברה ובמקביל מבקש למכור את המלאי שלה. איזנשטט פנה לבעלים של רשת 5 נגרים, יורם ענבי, וביקש ממנו עזרה במכירת המלאי של החברה. במקביל, הציע ענבי לאיזנשטט למצוא משקיע שיסכים לקנות את שתי החברות במשותף.

"אין לי כוונה לקנות את מטבחי דואיט", אומר ענבי. "איזנשטט, שאיננו מתחום הרהיטים, פנה אלי וביקש עזרה במכירת המלאי של דואיט והפנתי אותו לגורמים רלבנטים בענף. במקביל שאלתי אם יש לו משקיע פיננסי שיקנה את דואיט ו-5 נגרים יחד".

מטבחי דואיט (ארכיון), צילום: אוראל כהן מטבחי דואיט (ארכיון) | צילום: אוראל כהן מטבחי דואיט (ארכיון), צילום: אוראל כהן

איזנשטט רכש את מטבחי דואיט לפני כעשרה ימים תמורת 1.05 מיליון שקל, לאחר שהחברה נכנסה להליך של פירוק.

רשת 5 נגרים נסגרה אף היא לאחרונה עקב קשיים כלכליים וענבי מחפש קונה שיפעיל את החברה מחדש. "לפני כחודש ניהלתי מו"מ עם משקיע אמריקאי שהיה על סף חתימה והוא התפוצץ", אומר ענבי. "כל הזמן יש מתעניינים בחברה אבל כרגע אין מישהו רציני על הכוונת".

לדבריו, "אף אחד לא יכניס אפילו שקל אחד לחברת רהיטים, במצב בו נמצא שוק הריהוט. אני מדבר עם גורמים בענף הרהיטים ויש ירידה במכירות של 40-70% בשנה האחרונה. אף אחד לא ישקיע בענף הזה ואני לא רואה משקיע שירצה להשקיע בחברה שלי בעתיד הקרוב. אין היום חברת רהיטים שמרוויחה כסף".

לדבריו, "גם אם הייתה לי הזדמנות שנייה לא הייתי פותח את החברה מחדש. גם למשקיעים אני אומר שהם יצטרכו להשקיע שנה שלמה בלי רווחים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות