אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יצרנית הכוננים סיגייט תשקיע בדנסביטס הישראלית

יצרנית הכוננים סיגייט תשקיע בדנסביטס הישראלית

הסטארט-אפ הישראלי מתמחה בייעול פעולות מעבדי זיכרונות פלאש כדוגמת אנוביט וקמינריו שגם הן זוכות להצלחה עולמית בתחום

26.06.2012, 12:46 | מאיר אורבך
יצרנית הכוננים הקשיחים סיגייט תשקיע בחברת דנסביטס הישראלית כחלק מהסכם שיתוף פעולה החברות. דנסביטס היא מפתחת בקר מבוסס עיבוד אותות (DSP) לשיפור פעולת מעבד זיכרון הפלאש. על פי הודעת החברות, סיגייט תשקיע סכום לא ידוע בחברה הישראלית.

בכוונת שתי החברות לפתח במשותף כונן אשר ישלב את הטכנולוגיה של דנסביטס הישראלית. בנוסף מתכוונת סיגייט לשלב את הטכנולוגיה של דנסביטס במגוון רחב של מערכות שלה, כך על פי הודעת החברות.

שוק זיכרונות הפלאש שוק זיכרונות הפלאש שוק זיכרונות הפלאש

דנסביטס מפתחת טכנולוגיה דומה לחברת אנוביט הישראלית שנרכשה על ידי אפל. בעבר אףנפגשו נציגים מאפל עם דנביטס במהלך ביקור של בכירים מהחברה בישראל. תחום הפלאש זוכה לעדנה רבה בישראל לאחרונה כאשר גם חברת קמינריו גייסה 25 מיליון דולר.

סיגייט הינה מהיצרניות החלוצות בשילוב טכנולוגיית הפלאש בכוננים קשיחים. היא הייתה החברה הראשונה שהציגה פתרונות היברידיים שמשלבים בין כונן קשיח רגיל לבין זיכרון פלאש SSD. 

המשקיעות העיקריות בחברה הישראלית הן הקרנות האמריקאיות סקויה ובסמר. ההשקעה האחרונה בחברה היתה ב-2010 והיא נאמדת ב-20 עד 30 מיליון דולר. מייסדי החברה הם אילן חן המשמש כיום בתפקיד מנכ"ל החברה, שמואל לוי וחנן ויינגרטן. החברה שהוקמה ב-2007 יושבת בחיפה. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות