אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פרסום ראשון: אתי דודאי נגד שלי נרקיס: "חתמתי על צ'ק תחת איומים ולחץ כבד" צילום: אביגיל עוזי

פרסום ראשון: אתי דודאי נגד שלי נרקיס: "חתמתי על צ'ק תחת איומים ולחץ כבד"

דודאי מנסה לעצור גביית צ'קים בהוצאה לפועל, וטוענת כי בעלה המנוח זייף לא פעם את החתימה שלה; נרקיס הגיש נגד הזוג תביעה בגובה 6 מיליון שקל

26.06.2012, 14:03 | מארק שון

אתי דודאי, שהתפרסמה בתוכנית הריאליטי "מעושרות", יוצאת למאבק נגד שלי נרקיס, מי שכונה בעבר "מלך השוק האפור".

"מדובר בבריונות משפטית מצידו של נרקיס כלפי דודאי", נכתב בהתנגדות שהגישה דודאי לגביית צ'קים על ידי נרקיס. כעת מבקשת דודאי לעצור בקשה שהגיש נרקיס להוצאה לפועל לגביית צ'קים שניתנו על ידי בעלה שלא בידיעתה. כך לטענתה.

"החתימות זויפו וצורפו במרמה למסמכים, למעט אחד מהם שזכור לי כי הוחתמתי עליו תחת איומים ולחץ כבד, ומבלי שידעתי על מה אני חותמת", נכתב בבקשה. דודאי טוענת למעשה שבעלה המנוח זייף את החתימה, שלה והיא מציינת כי "אין זו הפעם הראשונה". "מעיון בבקשה לביצוע השטר עולה כי נרקיס מבקש ריבית שנתית העומדת על 83%", נכתב בתצהיר של דודאי.

דודאי בבית המשפט, צילום: אביגיל עוזי דודאי בבית המשפט | צילום: אביגיל עוזי דודאי בבית המשפט, צילום: אביגיל עוזי

בין דוד ואתי דודאי לנרקיס נחתם בפברואר 2009 מזכר הבנות שבו הוגדר נרקיס כ"משקיע". השלב הראשון של ההסכם היה העברת הלוואה בגובה 300 אלף דולר לזוג למשך 90 יום, ודודאי התחייב לתת לנרקיס 231 אלף שקל עבור הריבית ו-1.2 מיליון שקל עבור קרן ההלוואה.

במאי 2009 נחתם מסמך נוסף על נייר עם לוגו של נרקיס שלפיו הוא מאריך את הסכם ההלוואה לעוד 90 יום. באותה הזדמנות נחתם הסכם הלוואה נוסף, שלפיו נרקיס ילווה רבע מיליון דולר נוספים - 240 אלף דולר בהעברה בנקאית לחשבון של אתי דודאי ו-10,000 דולר נוספים במזומן. במסגרת אותו הסכם נכתב כי: "במידה והסכום לא ישולם במועד, ישא פיצוי מוסכם מראש של 10% בתוספת ריבית".

בינואר האחרון הגיעו הצדדים להסכמה אחרונה שלפיה עד סוף מרץ האחרון ישולם לנרקיס רבע מיליון דולר בגין החובות, אף שנרקיס המשיך לטעון כי בחישוב הריביות החוב הוא כ-11.4 מיליון שקל. במקביל לאותן הסכמות הגישו רשויות המס בקשה לבית המשפט להכריז על דודאי כפושט רגל.

חודש אחד בלבד לאחר ההסכמות התמוטט דודאי במהלך עדותו בבית המשפט ונפטר, ומאז מנהלת אשתו את ההליכים המשפטיים. כחודש לאחר ההתמוטטות של דודאי הגיש נרקיס תביעה בגובה 6 מיליון שקל לבית המשפט המחוזי בתל-אביב בגין חובות של בני הזוג כלפיו.

שלי נרקיס מסר בתגובה: "טענותיה של אסתר דודאי סותרות את המסמכים שבידינו, וברור כי מטרתם להתחמק מחובותיה. דודאי הודתה בחובה כלפי תוך שהיא מבהירה כי אי תשלום החוב נובע מחיסרון כיס. האמת תתברר בבית המשפט".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

17 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

16.
איזה תגובות גועליות. אני מאמינה לה ויש עוד עשרות אלפי נשים בישראל שעוברות דברים דומים.
עקרות בית/נשות קריירה שבעליהן מסתבכים עם הלוואות ושוק אפור. אחרי שזייפו להן שיקים וחתימות הן נשארות להתמודד עם הגיהנום שיצר להן הגבר הנחמד שלהן. מסכנה דודאי, היא תצטרך המון כוחות כדי להילחם ולהחלים, אבל אתם יכולים להיות בטוחים שהיא כבר הפסידה את כל מה שהיה לה. והיא כבר לא צעירה. סיפור עצוב.
shh  |  02.07.12
לכל התגובות