אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנופים תקים מרכז מסחרי ליד קניון ארנה בנהריה

מנופים תקים מרכז מסחרי ליד קניון ארנה בנהריה

המרכז שישתרע על פני 6,000 מ"ר ייבנה עבור המשביר לצרכן וישמש גם רשת סופרמרקטים; מנכ"ל מנופים: "אנחנו בונים בהתאם לדרישת המשביר"

27.06.2012, 14:56 | דותן לוי

חברת מנופים פיננסים בשליטת מרכוס ובר ואבי נניקשווילי תרחיב את קניון ארנה בנהריה ב-6,000 מ"ר. ההרחבה תתבצע על מגרש הסמוך לקניון הנמצא בימים אלה בהליכי בנייה. עלות הבנייה של המרכז החדש יחד עם סכום רכישת המגרש יסתכמו ב-58 מיליון שקל. המרכז המסחרי שישתרע על פני 2 קומות ישמש את המשביר לצרכן וכן רשת סופרמרקטים. בהמשך, בהתאם לזכויות הבנייה הקיימות של החברה במתחם יוקם גם פרויקט מגורים מעל למתחם המסחרי.

המשביר לצרכן (ארכיון), צילום: אריאל בשור המשביר לצרכן (ארכיון) | צילום: אריאל בשור המשביר לצרכן (ארכיון), צילום: אריאל בשור

את המגרשים רכשה מנופים פיננסים בשנת 2007 בתמורה ל-58 מיליון שקל. המגרש הגדול שעליו מוקם קניון ארנה בשטח בנוי של 14 אלף מ"ר משתרע על שטח של 16.3 דונם. ואילו המגרש השני ששטחו 7.5 דונם יועד בעיקר למגורים.

לדברי יואל ביסמוט מנכ"ל מנופים פיננסים, הרחבת הקניון לא תוכננה מראש אלא עלתה כצורך בשיחות עם בעלי רשת המשביר לצרכן. "מצאנו לנכון להגדיל את השטח הקיים כשלב ב' של הפרויקט והוא יתבצע כך שקומה אחת תוקדש למשביר לצרכן, קומה אחת לסופרמרקט ובשלב מתקדם יותר נבחן הקמת פרויקט מגורים מעל 2 הקומות, אם כי לא בטוח שאנחנו נהיה אלה שיקימו אותו. אנחנו מתכננים גם גשר שקוף בין המרכז המסחרי לקניון".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות