אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחיו של מאדוף הודה שהיה שותף להונאת הענק ויכנס לכלא צילום: בלומברג

אחיו של מאדוף הודה שהיה שותף להונאת הענק ויכנס לכלא

סוכנות הידיעות "רויטרס" מדווחת כי פיטר מאדוף העביר מכתב לבית משפט הפדרלי במנהטן הוא הוא מודה בקשירת קשר לביצוע הונאה

28.06.2012, 12:12 | סוכנויות הידיעות

פיטר מאדוף, אחיו של ברנרד מאדוף שהואשם בהונאת הפונזי הגדולה בהיסטוריה, גם הודע בשותפות לעבירה ומצטרף לאחיו בכלא. סוכנות הידיעות "רויטרס" מדווחת כי פיטר העביר מכתב לבית משפט הפדרלי במנהטן הוא הוא מודה בקשירת קשר לביצוע הונאה עם ניירות ערך ובשורה ארוכה של עבירות נוספות בהן זיוף ודיווח כוזב. אחיו של מאדוף מסר כי מסכים לגזר הדין המגיע לו על פי החוק - 10 שנות מאסר. הקראת גזר הדין תתקיים מחר בבית המשפט.

פיטר, הוא לא בן משפחה היחיד המעורב פרשה. פרקליטות מגבשת כתבי אישום נגד בנו של מאדוף אנדריו, שעמד בראש חטיבת המסחר של החברה ונגד אחייניתו שאנה, לה גם היה תפקיד בכיר. עורכי הדין של השניים נמנעו מתגובות בנושא. במקביל אירווינג פיקראד הנאמן שהופקד על החזרת כספי הלקוחות שנפגעו מהונאת מאדוף הגיש נגדם תביעות בהיקף של 255 מיליון דולד.

עד כה 10 בני אדם הורשעו בפרשת חברת מאדוף סקיוריטי בראשה עמד ברנרד מאדוף. חמישה מהם לא הודו באמשה ואלה היו עובדי החברה אנט בנג'ורנו, דניאל בונבנטרה, ג'ואן קרופי, ג'רום או-הארה וג'ורג' פרס. בין אלה שהודו היה פרנק די-פסקלי מנהל הכספים ויד ימינו של מאדוף. בפרקליטות העריכו את גילוי הלב שלו וטרם ניתן גזר הדין במשפטו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות