אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יש אישור: מתחם בניינים חדש יוקם באזור גן החשמל בתל אביב

יש אישור: מתחם בניינים חדש יוקם באזור גן החשמל בתל אביב

קבוצת אביב קיבלה היתר להקים 3 בניינים שיכללו דירות בנות 3-2 חדרים ופנטהאוזים. המחירים: בין 1.6 מיליון שקל ל-6.9 מיליון שקל

03.07.2012, 14:55 | אריאל נוי

קבוצת אביב הציגה היום (ג') את פרויקט הבנייה "אביב בלבונטין" עם קבלת היתר הבנייה. אביב תקים במקום מתחם מגורים שיכלול 131 דירות ב-3 בניינים, הראשי ברחוב לבונטין פינת רחוב הרכבת ושניים נוספים ברחוב מקווה ישראל 17 ו-19. האחרון מיועד לשימור.

הבניין בלבונטין יכלול 6 קומות מגורים עם מבחר דירות בנות 3-2 חדרים, קומת פנטהאוזים, קומת קרקע מסחרית של כ-900 מ"ר ושלושה מרתפי חניה. הבניינים ברחוב מקווה ישראל יכללו כל אחד 14 דירות בנות 3-2 חדרים, דירת גן וקומת פנטהאוזים.

החברה מסרה כי כ-70% מהדירות בפרויקט נמכרו עוד בטרם החלה לבנות, ונותרו למכירה 37 יחידות דיור. מחירי הדירות שנותרו בפרויקט נעים בין 1.6 מיליון שקל לדירת שני חדרים ועד ל-6.9 מיליון שקל עבור דירת דופלקס גן.

הדמיה של הפרויקט הדמיה של הפרויקט הדמיה של הפרויקט

דפנה הרלב, מנכ"ל קבוצת אביב, אמרה כי "תל אביב מאז ומעולם נהנית מביקוש מתמיד ליחידות דיור חדשות, ורמת הביקוש נשארת על כנה. אנו רואים בשנים האחרונות כי התפתחה מגמה של חזרה למגורים בתל אביב למרות המחסור בשטחי בנייה בעיר. בהמשך למגמה זו ניתן לראות כי מתחם החשמל בתל אביב עובר שינוי משמעותי ומציע לרוכשים מחירים שווי נפש בסביבה איכותית קרובה לרוטשילד וברמת מחיר זולה יותר מרוטשילד".

החברה חתמה על עסקה למכירת השטחים המסחריים בפרויקט תמורת כ-20 מיליון שקל. העסקה כוללת שטח של כ-900 מ"ר המיועד למסחר ברחוב לבונטין. בנוסף מחזיקה החברה בשטח מסחרי נוסף בהיקף של כ-130 מ"ר בבניין שיוקם במקווה ישראל 17.

המתחם נמצא בקצה הצפוני של רובע גן החשמל. בעתיד תוקם תחנת רכבת קלה באזור. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
מי שקונה במחירים האלו מטורף,
נכון שבהשוואה למגדלים אחרים זה לא יקר, אבל מדובר באחד האיזורים הכי גרועים בתל אביב. כיום מה שיש שם זה זונות ממין זכר, בלאגנים, רעש. הולכים לשם הסטודנטים הכי תפרנים, עובדים זרים וכל מי שפרוטה אינה מצוייה בכיסו. במקום לאכלס את הפרוייקט מהר ובמחירים שפויים, להביא אוכלוסיה איכותית יותר לאיזור, ו"לגזור את הקופון" בשלב יותר מתקדם במחזור החיים של השכונה, מנסים לדחוף דירות במחירים של 2-3 מיליון שח (כנראה קרוב יותר לשלושה מיליון - ל3 וחצי חדרים). במחיר הזה אפשר לקנות בבית בן כמה שנים ברמת אביב ברמת גימור לא פחות טובה. הלוואי ולא ימכרו דירה אחת על סעיף החמדנות הזו.
דוקטור , תל אביב  |  03.07.12
לכל התגובות