אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טל בן חיים ישבור מחר שיא. אבל על חשבון מי? צילום: רויטרס

טל בן חיים ישבור מחר שיא. אבל על חשבון מי?

בלם נבחרת ישראל יהיה השחקן עם המשכורת הגבוהה ביותר בתולדות הליגה השלישית באנגליה

08.07.2012, 13:14 | סוכנויות הידיעות

טל בן חיים יגיע מחר לפתיחת האימונים של פורטסמות' וישבור שיא בשכר עבור שחקן מהליגה השלישית באנגליה (League One). בלם נבחרת ישראל יהיה השחקן בעל המשכורת הגבוהה ביותר בתולדות הליגה, עם משכורת של 36 אלף ליש"ט בשבוע בנוסף ל"זכויות תדמית. החוזה שלו שווה בסך הכל כמיליון ליש"ט.

עם זאת, לא מדובר בהישג שבן חיים או פורטסמות' יכולים להתגאות בו. השחקן הוא אחד היחידים שהקבוצה לא הצליחה למצוא לו רוכש, ומנגד הוא מסרב לוותר על הכספים שחייבים לו. הקבוצה נמצאת במצב כלכלי גרוע, כאשר רק 10 שחקנים רשומים בה בעוד היא מחזיקה בהתחייבויות שכר של 11 מיליון ליש"ט.

למועדון אין שוער, רק שלושה שחקני הגנה, שלושה קשרים וארבעה חלוצים. נוואנקו קאנו גם נשאר בקבוצה (10 אלף ליש"ט בשבוע). "בשביל לשרוד כמועדון אנחנו חייבים למכור את כולם", אמר טרבר בירץ', שאחראי על פירוק הקבוצה. "כולם למכירה".

המועדון כיום הוא הפנים העצובות של מורשת גאידמק בפורטסמות', ששילמה משכורות בשווי 120% מההכנסות שלה בתקופתה בפרמיירליג. בירץ' מנסה למצוא מישהו שייקח את המשכורות הגדולות. בנוסף, המועדון עדיין לא נרכש על ידי בלרם צ'יינרי או עמותת האוהדים של פומפי. אם המועדון לא יצליח לגייס כספים כדי לעמוד תקציב, הוא עשוי להיות מפורק ופומפי תתחיל מחדש בליגה הנמוכה ביותר. 
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות