אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סקר אוהדי ארסנל: מרוצים מארסן ונגר, מאוכזבים מהבעלים צילום: אי פי אי

סקר אוהדי ארסנל: מרוצים מארסן ונגר, מאוכזבים מהבעלים

83% רוצים לראות מינויים חדשים בדירקטוריון של ארסנל, בעוד ש-72% מעוניינים שלדיוויד דין יהיה תפקיד במועדון

11.07.2012, 11:07 | סוכנויות הידיעות

עמותת אוהדי ארסנל (AST) פרסמה את תוצאות הסקר השנתי שלה, מהן עולה שישנה תמיכה רבה בארסן וונגר, אך אכזבה מסטן קרונקי מאז הפך לבעל המניות העיקרי בשנה שעברה.

82% מהנשאלים מאמינים שיש להציע לחברת Red and White אשר בבעלות אלישאר אוסמאנוב מקום בדירקטוריון של ארסנל, בעוד ש-75% הצהירו כי הם מאוכזבים מהסברו של סטן קרונקי לגבי החזון שלו לקבוצה. כלומר הם לא בהכרח מאוכזבים מקרונקי עצמו אלא יותר מהיעדר התקשורת.

המודל העסקי של ארסנל, שזוכה לתמיכת הדירקטוריון, מקבל תמיכה גם מרוב אוהדי הקבוצה. 60% מהנשאלים טענו כי זו הדרך הנכונה לניהול הקבוצה, בעוד ש-40% מעדיפים מודל של השקעה חיצונית או תורם. 80% מעוניינים שהמועדון יבחן את האפשרות להנפקת זכויות או קבלת הלוואה לטווח קצר להזרמת כסף נוסף – ככל הנראה כדי להשקיע בהרכב.

סטן קרונקי. הבעלים באצטדיון. המודל העסקי של ארסנל, שזוכה לתמיכת הדירקטוריון, מקבל תמיכה גם מרוב אוהדי הקבוצה. 60% מהנשאלים טענו כי זו הדרך הנכונה לניהול הקבוצה, בעוד ש-40% מעדיפים מודל של השקעה חיצונית או תורם, צילום: איי אף פי סטן קרונקי. הבעלים באצטדיון. המודל העסקי של ארסנל, שזוכה לתמיכת הדירקטוריון, מקבל תמיכה גם מרוב אוהדי הקבוצה. 60% מהנשאלים טענו כי זו הדרך הנכונה לניהול הקבוצה, בעוד ש-40% מעדיפים מודל של השקעה חיצונית או תורם | צילום: איי אף פי סטן קרונקי. הבעלים באצטדיון. המודל העסקי של ארסנל, שזוכה לתמיכת הדירקטוריון, מקבל תמיכה גם מרוב אוהדי הקבוצה. 60% מהנשאלים טענו כי זו הדרך הנכונה לניהול הקבוצה, בעוד ש-40% מעדיפים מודל של השקעה חיצונית או תורם, צילום: איי אף פי

83% רוצים לראות מינויים חדשים בדירקטוריון של ארסנל, בעוד ש-72% מעוניינים שלדיוויד דין יהיה תפקיד במועדון. בכל הקשור לכרטיסים, 56% חושבים שמחירי הכרטיסים הנוכחיים אינם מייצגים שווי טוב, ואילו 31% חושבים להיפך.

בכל הקשור לענייני הכדורגל, חברי AST התבקשו לדרג את רמת הסיפוק שלהם מהביצועים של ארסנל בשנים האחרונות: 1.5% אמרו שהם מרוצים ביותר. 20% - מרוצים, 40.5% - מעט מרוצים, ואילו הלא מרוצים מהווים 38%.

אולם על אף התוצאות, ארסן ונגר זכה לתמיכה גורפת, ו-77% הביעו תמיכה בהמשך תפקידו המנג'ר המועדון. 15% בלבד לא תמכו בכך, ול-8% לא הייתה דעה בעניין.

89% העניקו לוונגר ולצוות האימון שלו ציון טוב או טוב מאד בזכות משחק אטרקטיבי ומבדר, אולם 7% בלבד העניקו ציון זהה ליכולות ההגנה, 76% חשבו שהעפלה לצ'מפיונס ליג חשובה יותר מזכייה בתארים בליגה המקומית.

בשאלות על הדירקטוריון, 63% חשו שהמועדון שומר על קשר עם האוהדים אך יש מקום לשיפור בתחום הזה, ואילו 32% טענו שהמועדון לא מתקשר כראוי עם האוהדים, 41% רוצים שהפסל הבא באמירייטס (אם בכלל יהיה כזה) יוקדש לדניס ברגקאמפ, ואחריו דיוויד רוקאסל עם 14%.

הסקר נערך בקרב 1,067 חברי עמותת האוהדים, והתקבלו 637 תשובות. הסקר נערך והתוצאות חושבו לפני האירועים של שבוע שעבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות