אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משה לדור על זיכוי אולמרט: "אני לא פורש מתפקידי" צילום: שאול גולן

משה לדור על זיכוי אולמרט: "אני לא פורש מתפקידי"

פרקליט המדינה אמר כי "כתב האישום היה חייב להיות מוגש. אין בסיס לטענה שהפרקליטות גרמה להדחת ראש ממשלה מכהן. אין לראות את הזיכוי של אולמרט ככשל. אילולא היינו מגישים את האישום, היינו מועלים בתפקידנו"

10.07.2012, 20:39 | כלכליסט

פרקליט המדינה, משה לדור, אמר במסיבת עיתונאים הערב, לאחר המכה שספגה הבוקר (ג') הפרקליטות בעקבות זיכוי אולמרט בפרשות ראשונטורס וטלנסקי, כי "כתב האישום היה חייב להיות מוגש. אין בסיס לטענה שהפרקליטות גרמה להדחת ראש ממשלה מכהן. אני מציע לכם לקרוא ולא להסתפק רק בפרסומים על אודות אותה הכרעת הדין".

לדור אמר כי "אין לראות את הזיכוי של אולמרט ככשל. הזיכוי הוא לא כישלון של התביעה. אילולא היינו מגישים את האישום, היינו מועלים בתפקידנו". פרקליט המדינה אמר כי ההרשעה של אולמרט בפרשת מרכז ההשקעות חמורה.

משה לדור ואהוד אולמרט (ארכיון), צילום משה לדור: גיא אסייאג צילום אהוד אולמרט: חיים צח משה לדור ואהוד אולמרט (ארכיון) | צילום משה לדור: גיא אסייאג צילום אהוד אולמרט: חיים צח משה לדור ואהוד אולמרט (ארכיון), צילום משה לדור: גיא אסייאג צילום אהוד אולמרט: חיים צח

בהתיחסו לקריאות להתפטרותו אמר פרקליט המדינה כי אינו פורש מתפקידו. "עצם הטענה שלפיה זיכוי חלקי או מלא יוביל לגביית מחיר אישי מהפרקליטות מסוכנת מאוד לתפקודה של התביעה הכללית", טען.

 

"אילו בית המשפט המחוזי היה דוחה מכול וכול את הבקשה והיה חושב ומעריך ששיקול הדעת שהפעלנו היה לקוי, אני מניח שהייתי מאוד מוטרד והייתה מתממשת האחריות האישית", אמר לדור.

 

עו"ד אלי זהר, פרקליטו של אהוד אולמרט, אמר בתגובה לדברי לדור כי "התובנה שלי היא שפרקליט המדינה כנראה אינו מפנים את הטענות שהופנו נגדו".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

20.
פסק הדין לא ראוי והוא קובע נורמות פגומות.חובה לחזק את הפרקליטות ולערער לעליון.
אולמרט ומשפחתו חגגו על חשבון הארגונים והיו העברות מזומנים לקופה סודית של אולמרט בהיקף מאות אלפי דולרים אצל עו"ד מסר. סרחון כזה לא ניתן להכשיר בפסק דין כי הוא מבסס נורמות פסולות ולא ראויות שאינן יכולות להתקיים במדינה נורמאלית. פסק הדין הזוי ומעורר תהיות והוא חייב להבדק בערכאת הערעור.הערעור הינו זכותה וחובתה של המדינה במקרה זה על מנת להגן על עצמה.
פסק הדין הזוי  |  11.07.12
16.
אין שום סיבה שתיפרוש -עשו לך בית ספר החברים של אולמרט !!
זה החלתה בלוף - החורה עשו לך בית ספר ! אתה לא מנהל פה כלום הקנופיה של רמי כספי ויוסי מנור ולבנת מנהלת פה את העסק ! יהיה עוד הרבה זמן עד שהפרקליטות תנהל פה משהוא ! הם צועקים בכדי להפחיד אותך לגבי העונש זה הכול !! השחיטות היה גדולה ואתה אחד עם כמה ילדים שמנסה לגרש את החושך !! תחזיק מעמד שזה שתיות כול הצעקות האלה של להקת הקשקשנים האלה !!!
רוני , תא  |  11.07.12
לכל התגובות