אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסדרה "חטופים" תעלה לשידור באתר התוכן hulu צילום: ורד אדיר

הסדרה "חטופים" תעלה לשידור באתר התוכן hulu

זו תהיה הסדרה הישראלית הראשונה שתשודר באתר שידורי הווידיאו השני בגודלו בעולם אחרי youtube

15.07.2012, 12:29 | כתב כלכליסט

קשת חתמה על הסכם תוכן עם אתר hulu, המהווה את פלטפורמת ה-VOD השנייה בגודלה בארה"ב ואתר שידורי הוידאו השני בגודלו בעולם אחרי youtube.

במסגרת זאת רכש hulu את זכויות שידור התכנים של קשת. כחלק מכך "חטופים", שיצר גידי רף, תהיה הסדרה הישראלית הראשונה שתשודר באתר ובפלטפורמת הפרימיום של האתר hulu plus.

ישי גולן וסנדי בר ב"חטופים", צילום: ורד אדיר ישי גולן וסנדי בר ב"חטופים" | צילום: ורד אדיר ישי גולן וסנדי בר ב"חטופים", צילום: ורד אדיר

חטופים תשודר בגרסתה המקורית בעברית, עם כתוביות תרגום לאנגלית. יש לציין כי במקביל משודרת חטופים גם בבריטניה ובאירלנד בערוץ SkyArts שהינו חלק מחבילת הערוצים שמציעה רשת Sky.

hulu, שנוסד ב-2007 מציע שידורי סטרימינג של סרטים, סדרות וקליפים. האתר נמצא בבעלות רשתות השידור האמריקאיות ומעל ל-260 ספקיות תוכן ורשתות שידור חתמו עמו על הסכמי תוכן.

קשת היא הישראלית הראשונה שחותמת על הסכם שידור עם hulu, שזוכה כיום ל-29 מיליון יוניקים, 888 מיליון צפיות בחודש ומעל למיליון מנויים לשירות הפרימיום בתשלום- hulu plus. התכנים באתר זמינים בשלב זה לתושבי ארה"ב בלבד, הצפייה בהם חינם והם ממומנים ע"י פרסומות.

מנכ"ל קשת, אבי ניר: "המשימה של קשת היא לקדם תוכן ישראלי, בין אם כפורמט ובין אם דרך היצירה המקורית. נמשיך להקדיש משאבים רבים לצורך זה ונמשיך לקדם ולטפח את היוצרים הישראליים, בעלי הכישרון והאמירה הייחודית".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות