אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הכנסות שיא ל-EMC ברבעון השני של 2012

הכנסות שיא ל-EMC ברבעון השני של 2012

חברת האחסון מדווחת על עליה בהכנסות ומכירות של כ-5.31 מיליארד דולר ברבעון האחרון, כמו כן החברה מבצעת שורה של מינויי בכירים

18.07.2012, 14:04 | מאיר אורבך

ענקית האחסון EMC הודיעה אמש על תוצאותיה לרבעון האחרון וחשפה שורה של מינויים בכירים בחברה. על פי הדיווח של החברה לבורסה בניו יורק, החברה רשמה מכירות של 5.31 מיליארד דולר ברבעון השני של 2012, שהם עליה של כ-10% לעומת הרבעון המקביל אשתקד.

החברה מצפה לעמוד ביעד של 22 מיליארד דולר מכירות עד סוף שנת 2012. במקביל הכריזה החברה על שורה של מינויים משמעותיים כחלק מתוכניתה של החברה ליצירת עתודת ניהולית בחברה:

דיויד גולדן, סמנכ"ל הכספים (CFO) המכהן, מונה באופן מיידי לנשיא וסמנכ"ל התפעול (COO) של EMC, בכפיפות לג'ו טוצ'י היו"ר והמנכ"ל של החברה.

פט גלסינגר, נשיא וסמנכ"ל תפעול חטיבת מוצרי תשתיות המידע ב-EMC, מונה למנכ"ל VMware, חברת הוירטואליזציה בה EMC מחזיקה ב-80% מהמניות. כמו כן החל מה-1 בספטמבר. יצטרף גלסינגר לדירקטוריון VMware. פט גלסינגר שביקר לאחרונה בישראל במסגרת וועידת הנשיא הצטרף ל-EMC ב-2009, כנשיא וסמנכ"ל תפעול חטיבת מוצרי תשתיות המידע של EMC.

פול מריץ, המנכ"ל הנוכחי של VMware, יצטרף ל-EMC כאסטרטג ראשי וייכנס לתפקידו החל מה-1 בספטמבר. מריץ, שיהיה כפוף ישירות לטוצ'י, יישאר חבר דירקטוריון VMware. בביקורו האחרון בישראל אמר ג'ו טוצ'י כי אין בכוונתו לפרוש בקרוב מניהול החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות