אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הרשות השנייה: עד היום נמכרו כ-400 אלף ממירים לקליטת שידורי עידן פלוס

הרשות השנייה: עד היום נמכרו כ-400 אלף ממירים לקליטת שידורי עידן פלוס

למערך השידורים החינמיים הצטרפה הטלוויזיה החינוכית וכן תחנות הרדיו גל"צ וגלגל"צ, 8 תחנות הרדיו של רשות השידור וכן תחנות רדיו אזוריות

22.07.2012, 13:31 | שלי פריצקר
הרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו פרסמה היום (א') את רשימת תחנות הרדיו שהצטרפו למערך השידורים החינמיים: גל"צ וגלגל"צ, 8 תחנות הרדיו של רשות השידור: רשת א', רשת ב', רשת ג', רשת ד', קול המוסיקה, רק"ע, מורשת ו-88. כמו כן תחנות הרדיו האזוריות: לב המדינה, רדיוס, קול ברמה, אמצע הדרך, קול חי ורדיו א-שמס.

אילוסטרציה, צילום: shutterstock אילוסטרציה | צילום: shutterstock אילוסטרציה, צילום: shutterstock

שידורי הרדיו מצטרפים להרחבת שידורי הטלוויזיה במערך וצירופה של החינוכית 23 לאחרונה לצד הערוצים 1,2,10,33 ו-99.

על פי ההערכות הרשות השנייה, עד היום נמכרו כ-400 אלף ממירים לקליטת שידורי עידן פלוס. עלות הממיר נאמדת בכ-200-350 שקל, תשלום חד-פעמי.

לדברי אילת מצגר, מנכ"לית בפועל של הרשות השנייה, "הרשות השנייה גאה להוביל את הפרויקט הלאומי של השידור הדיגיטאלי בישראל "עידן פלוס" ולאפשר למאות אלפי אזרחים ליהנות משידורי הטלוויזיה והרדיו בישראל באופן חופשי, זמין ואיכותי. המערך הוקם בחסכון בזמן ובהוצאות ומופעל במקצועיות ותוך מתן מענה לציבור צופים גדול".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

12 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

12.
עידן מינוס ! קליטה משובשת באזור ר"ג- גבעתיים ולא קשור לסוג האנטנה !
אגרה משלמים ? כן, בחוסר ברירה. ממיר מיוחד ואנטנה מיוחדת קנינו ? כן. שידור יש, אבל באיכות קליטה ירודה ומשובשת כל הזמן, ובעיקר בערב. ככה לא בונים שידור ציבורי. ככה בונים חלטורה מכספי משלמי המיסים ! איך זה שעידן מינוס לא יכול לשדר תמונה חלקה במרכז הארץ ?!!! חלטורה, כבר אמרנו ?!!!
אביבה ק  |  23.07.12
11.
מתי יטפלו בבעיות הקליטה של עידן פלוס?
באזור בקעת אונו עם אנטנה על מגדל של 20 קומות, עדיין יש בעיות של פיקסליזציה בייחוד בערב, ולא ניתן לראות כמו שצריך. עם איזה רדיו לרכב אפשר לקלוט שידורים דיגיטליים והאם בכלל זה יעבוד עם בעיות הקליטיה שיש כאן? תתעוררו בעידן פלוס - היישום שלכם לא כל כך מוצלח כמו שאתם מציגים וכל כך חבל.
א.א , מרכז  |  23.07.12
לכל התגובות