אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
האיחוד האירופי נתן "אור ירוק" להשלמת רכישת NDS על ידי סיסקו צילום: עמית שאבי

האיחוד האירופי נתן "אור ירוק" להשלמת רכישת NDS על ידי סיסקו

הרגולטור של איחוד בדק, בין השאר, פגיעה אפשרית בתחרות בענף בשל רכישת הענק; על כוונת ענקית הטכנולוגיה לרכוש את החברה הישראלית לשעבר בתמורה ל-5 מיליארד דולר פורסם לראשונה ב"כלכליסט" לפני שלושה חודשים

24.07.2012, 13:42 | שי סלינס

חברת סיסקו קיבלה אור ירוק מהאיחוד האירופי להשלים את רכישת החברה הישראלית לשעבר NDS העוסקת בפיתוח תוכנות לממירי טלוויזיה. על כוונת ענקית הטכנולוגיה לרכוש את החברה בתמורה ל-5 מיליארד דולר פורסם לראשונה ב"כלכליסט" לפני כשלושה חודשים.

מההצהרה של האיחוד האירופי עולה כי רכישת NDS לא תפגע בתחרות בענף. "הלקוחות וספקי הטלביזיות ימשיכו להנות ממגוון מוצרים ומאלטרנטיבות שונות למבד אלו של החברה - לא צפויה פגיעה בתחרות בענף", נמסר מהאיחוד שבדק את השפעת הרכישה על התחרות בענף.

סיסקו במרץ האחרון את את חשיפת "כלכליסט" לפיה תרכוש את NDS. מהחברה הוסיפו כי הרכישה אושרה על ידי הדירקטוריונים של שתי החברות וכי היא צפויה להיות מושלמת במחצית השניה של 2012.

NDS, צילום: נועם מושקוביץ NDS | צילום: נועם מושקוביץ' NDS, צילום: נועם מושקוביץ

ג'ון צ'יימברס, יושב הראש ומנכ"ל, סיסקו אמר בסמוך להודעת החברה כי "האסטרגיה שלנו תמיד מונעת על ידי צרכי הלקוחות ומהיכולת לנצל שינויים בשוק. רכישת NDS מתאימה היטב לאסטרגיה זאת, ומאפשרת לספקי שירותים ותוכן לספק פתרונות וידאו חדשניים הנעזרים בשירותים מבוססי ענן ויוצרים עבורם הזדמנויות עסקיות חדשות".

אייב פלד, יושב ראש NDS התייחס לעסקה וציין כי "סיסקו ו-NDS עוזרות להוביל שינוי בשוק, שיאפשר לספקי שירות ולחברות מדיה להציע חוויות וידאו חדשניות ורווחיות. פלטפורמת הוידאו הפתוחה של NDS והשירותים אותם היא מספקת משלימים היטב את הטכנולוגיה של סיסקו, ויחדיו אנו ממוצבים היטב לאפשר לספקי שירות להציע ללקוחותיהם שירותי וידאו מורכבים, חדשניים ומלהיבים. מרכיב חשוב בהצלחתה של NDS תמיד היה הפלטפורמה הפתוחה ומודל השירות היחודי, שמאפשר לעבוד עם מגוון רחב של יצרני ממירים לטובת בחירה רבה יותר למשתמש. לאחר הרכישה אנו מתכוונים להתמיד באסטרטגיה זו ולהרחיב את היצע הפתרונות הזמינים לספקי השירות ברחבי העולם".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות