אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לפורטסמות' יש עד ה-10 באוגוסט להיפטר מכל שחקניה

לפורטסמות' יש עד ה-10 באוגוסט להיפטר מכל שחקניה

אם הקבוצה מהליגה השלישית באנגליה לא תצליח להגיע לפשרות עם השחקנים שלה, כולל טל בן חיים, היא תיסגר

25.07.2012, 16:14 | סוכנויות הידיעות

המפרק של פורטסמות', קבוצת ליגת הכדורגל השלישית באנגליה, אמר כי השחקנים יהיו חייבים להסכים לפשרות קשות בקשר לשכר שלהם עד ה-10 באוגוסט ואם לא, הקבוצה תסגר.

על פי הדיווחים, יש שני מתעניינים בקבוצה – עמותת האוהדים של פורטסמות' ובאלרם צ'יינריי. שניהם לא ירכשו בכל מקרה את הקבוצה אם לא תיפטר מהתחייבות של עד 9.5 מיליון ליש"ט בשכר לשחקנים.

"העובדות ברורות", אמר המפרק, טרבור בירץ': השחקנים צריכים לעזוב ולהגיע לפשרה. אנחנו מנסים לעשות הכל כדי לעמוד בהתחייבויות אבל הכל תלוי ברצון של חלק מהשחקנים להגיע לפשרה שקשורה לסכום ולתזמון של התשלומים שאנו חייבים להם".

בירץ' החליט על תקרת שכר של 5,000 ליש"ט בשבוע.

טל בן חיים. דורש 1 מיליון ליש"ט, צילום: ראובן שוורץ טל בן חיים. דורש 1 מיליון ליש"ט | צילום: ראובן שוורץ טל בן חיים. דורש 1 מיליון ליש"ט, צילום: ראובן שוורץ

נוואנקו קאנו, שחקן הקבוצה, דורש 3 מיליון ליש"ט מהקבוצה. לפי בירץ', טל בן חיים עדיין לא ענה להצעה שלו. השחקנים הנותרים – 5 מהם – במשא ומתן עם בירץ'.

על פי הדיווחים באנגליה, פיני זהבי כבר לא מייצג את טל בן חיים, שמקבל עצות מאנדרו אנדרוניקו, לשעבר המפרק של פורטסמות'. טל בן חיים רוצה 1 מיליון ליש"ט מפורטסמות' כדי לעזוב (חצי מהסכום החוזה שלו). אגב, למרות שטל בן חיים אמר כי המפרק טרבור בירץ' מקבל יותר כסף ממנו, מאז תחילת עבודתו בפורטסמות' זכה ל-180 אלף ליש"ט בלבד. טל בן חיים חתם על הסכם בשווי 12.5 מיליון ליש"ט בפורטסמות' ב-2009. הוא השחקן היחיד שלא הסכים לדבר עם קבוצת האוהדים SOS, שכתבה מכתב פתוח לשחקנים בבקשה שיעזבו את הקבוצה למען שתשרוד.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות