אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בנק הפועלים הקצה לאירית אייזקסון מניות בשווי של 2.4 מיליון שקל צילום: קוקו

בנק הפועלים הקצה לאירית אייזקסון מניות בשווי של 2.4 מיליון שקל

יו"ר ישראכרט קיבלה את המניות במסגרת תוכנית הבנק להענקת יחידות מניות חסומות למנהלים בכירים

26.07.2012, 10:29 | שי סלינס

אסיפת בעלי המניות של בנק הפועלים אישרה לאירית אייזקסון הקצאה של מניות חסומות בשווי שוק של 2.4 מיליון שקל.

בסך הכל העביר הבנק ליו"ר ישראכרט קצת יותר מ-212 אלף מניות כאשר מחיר הבסיס של מניות הפועלים היום בבורסה עומד על 11.26 שקל.

מניות חסומות הינן מניות של החברה המוענקות לעובדיה, כאשר לאחר תקופת חסימה מסוימת, המניות עומדות לרשות העובדים ואז נהנים העובדים מהזכויות שמקנות מניות רגילות כגון זכויות הצבעה ודיבידנדים.

הקצאת המניות לאיזקסון היא במסגרת תוכנית של בנק הפועלים עליו הכריז במרץ האחרון, להענקת יחידות מניות חסומות (RSU) למנהלים בכירים.

ישראכרט, חברה בת של בנק הפועלים בניהולו של דב קוטלר, דיווחה ברבעון הראשון של השנה על גידול של 10% בהכנסות ל-447 מיליון שקל. בניטרול הכנסות של 21 מיליון שקל ממכירות מניות מאסטרקארד מדבור בעלייה של 5% בהכנסות שגם הושפעו לחיוב ממועד חג פסח שחל השנה בתחילת אפריל לעומת אמצע אפריל בשנת 2011. ההכנסות בתחום כרטיסי האשראי צמחו ב-4% למרות גידול של 10% במחזורי הקניות בכרטיסים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

3 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

3.
בשביל זה יש את שרי אריסון הרוחנית
מכניסה המון רוח (ממון) בכיסי מנהליה ומרפדת אותם היטב ומתעמרת בעובדיה אני עוד זוכר את פיטורי "ההתיעלות" שבצעה הרוחנית הזו סמוך לקבל החינם קרי בנק הפועלים והיום עוד אחד "מהריפודים" של הבכירים כמובן ע"ח משקי הבית. אנחנו טרם הפנמנו שהבנקים הם האויב הגדול ביותר של עם ישראל הגיעה העת להכות בהם על מנת שירדו מעץ הנהנתנות הבלתי נדלית שלהם
דוד  |  26.07.12
2.
אולי שאירית תסביר לכולנו: מה עושים עם כל כך הרבה כסף?
הרי שכרה השנתי מסתכם לסך של 4 מיליון ש"ח. מה עושים עם זה? פלוס רכב פלוס הוצאות פלוס ישיבות בדירקטוריונים....הרי בבנק הפועלים היא מקבלת מחברותה בדירקטוריון כ-480 א' ש"ח לשנה. !!!!!!! הכל בנוסף למה שציינתי! יש עוד דירקטוריונים. זה מראה שישרכארט מרוויחה סכומים גבוהים יותר מידי מכולנו. עד מתי? ברור לי שיש "קליקה" במדינה ש "גונבת את כולנו" ואחד שומר על חברו. המחאה - לא יצא ממנה כלום. צריך אולי מחאה מסוג אחר. קברניטי המדינה-אל תדחקו אותנו לפינה. תחשבו טוב על משפט זה.
קינן , חובתנ"יק  |  26.07.12