אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לשכשך את הרגליים בבריכה של אהוד ברק צילום: צביקה טישלר

לשכשך את הרגליים בבריכה של אהוד ברק

דמי ניהול של 7,000 שקל בחודש ומחירי דירות מרקיעי שחקים, לא ימנעו מהבריכה במגדל G היוקרתי להיות פתוחה לקהל. האם שרי אריסון ואהוד ברק ידעו על כך?

26.07.2012, 12:09 | עופר פטרסבורג, ynet
הנה משהו שאהוד ברק ושכניו החדשים בוודאי לא לקחו בחשבון: הבריכה במגדל G בתל אביב - שעלות השכירות בו 35 אלף שקל לחודש, דמי הניהול 7,000 שקל לחודש ודירה נמכרת גם ב-50 מיליון שקל - תיפתח לציבור.

המגדל, שבנתה חברת גינדי החזקות ברחוב אבן גבירול פינת שדרות שאול המלך, נחשב ליוקרתי, המפואר והיקר ביותר בתל אביב.

הדמיה של דירה במגדל G (ארכיון) הדמיה של דירה במגדל G (ארכיון) הדמיה של דירה במגדל G (ארכיון)

בין רוכשי הדירות בפרויקט: שרי אריסון (שבדירת הגג שלה יש בריכה פרטית גדולה), ראש אמ"ן לשעבר עמוס מלכא ופרקליטי הצמרת יהודה ותמי רווה. כפי שפורסם, שר הביטחון ברק ואשתו נילי פריאל שכרו במקום דירה.

כעת מתברר כי על פי התב"ע למגדל, הבריכה והספא שבקומה השנייה אמורים להיות פתוחים לכלל הציבור. "בהיתר בנייה לפרוייקט קיים תנאי הקובע כי בריכת השחייה וחללי הספא יהוו יחידה מסחרית לכל דבר, ולא ישמשו אך ורק את בעלי הדירות" טוענים בעיריית תל אביב. "לא תינתן תעודת גמר למבנה לפני הוצאת רשיון להפעלת בריכה ציבורית".

לעומת זאת בחברת גינדי טוענים: "בהתחייבות שנתנה החברה לעירייה דובר על שימוש מסחרי ולא ציבורי בבריכת השחייה, שהיא חלק ממועדון הדיירים ובבעלותם. הכניסה לבריכה תהיה באמצעות מנוי לחברים בלבד, שמחירו ייקבע על ידי דיירי הבניין".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות