אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עוד מבצעים בדרך: מכוניות קיה ופיאט יוצעו למועדוני לקוחות בהנחה אתר יצרן

עוד מבצעים בדרך: מכוניות קיה ופיאט יוצעו למועדוני לקוחות בהנחה

יבואנית הרכב טלקאר הודיעה כי במהלך החודש הבא תציע לעמיתי "חבר" דגמים של קיה בהנחות המגיעות עד 13 אלף שקל; עמיתי "הוט" יוכלו לרכוש דגמי פיאט בהנחות של כ-3,000 שקל

29.07.2012, 12:08 | תומר הדר

מכירות הרכבים המדשדשות גורמות ליבואני הרכב להמשיך לחפש לקוחות פוטנציאליים בקרב מועדוני הצרכנות. טלקאר, יבואנית קיה, תציע בחודש הבא את מרכולתה בהנחות המגיעות עד 21 אלף שקל לעמיתי מועדון הצרכנות "חבר". בנוסף, תעניק טלקאר מערכת MOBILEYE לעמיתי המועדון.

במסגרת המבצע לעמיתי "חבר" תוצע קיה פיקנטו ידנית ב-59 אלף שקל במקום 62.6 אלף שקל. קיה ספורטאז', שמחירה הרשמי הוא 158 אלף שקל, תוצע ב-150 אלף שקל, ואילו קיה פורטה, שמחיר המחירון שלה הוא 120 אלף שקל, תוצע ב-107 אלף שקל.

לצד הקיות, מכוניות פיאט יוצעו לעמיתי מועדון הצרכנות המתחרה "הוט". כך, פיאט פנדה שמחיר המחירון שלה הוא 63 אלף שקל תוצע ב-60 אלף שקל. פנדה החדשה, שמחיר המחירון שלה הוא 67 אלף שקל, תוצע ב-65 אלף שקל, ואילו הסדיצ'י המשפחתית, שעולה 114 אלף שקל לצרכן פרטי, תוצע לעמיתי "הוט" ב-111 אלף שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

7 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

4.
מבצעים לא אמיתיים
אלו המחירים של הרכבים נכון להיום בחנויות. היבואנים מעלים מחירים ואז עושים "הנחות" על הנייר כדי שהצרכן הטיפש יחשוב שעשה עסקה..... הנחה משמעותית על הפורטה כי זה דגם שיוצא ובסוף השנה נכנס דגם חדש ולכן רוצים להיפטר מהמלאי, שאר ההנחות הם רק לידניות שמהוות רק 3% מהמכירות ולא רלבנטי לרוב הציבור.... תיהיו חכמים תתמקחו עוד!
לבן , השרון  |  29.07.12
לכל התגובות