אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הבקשה האחרונה: "תנו טיפים גדולים"

הבקשה האחרונה: "תנו טיפים גדולים"

תושב קנטאקי בארה"ב ביקש על ערש דווי ממשפחתו לפנק מלצרים "בלפחות 500 דולר לפיצה". משפחתו החלה בגיוס כספים באינטרנט, ובתוך כחודש כבר אספה 50 אלף דולר. בני המשפחה כבר העניקו 1,500 דולר לשלושה מלצרים ששרתו אותם בנאמנות

01.08.2012, 22:46 | סוכנויות הידיעות

לפני מותו ביולי האחרון של ארון קולינס (Aaron Collins) מהעיר Lexington במדינת קנטאקי בארה"ב בגיל 30 בלבד, הוא ביקש מאחיו סת' להשאיר "טיפים מדהימים" למלצרים. "ואני לא מתכוון ל-25%", אמר ארון. "אני מתכוון ל-500 דולר על פיצה".

הבעיה היחידה היא שארון לא השאיר אחריו הרבה כסף. משפחתו החליטה בכל זאת לקיים את בקשתו האחרונה והתחילה לגייס כסף באינטרנט, כדי להעניקו למלצרים בני מזל. ואכן, היוזמה מוכיחה את עצמה טוב יותר מכפי שחשבו.

האח סת האח סת' קולינס מעניק טיפ שך 500 דולר למלצרית האח סת

לצפיה בווידאו לחצו כאן

 

המשפחה גייסה עד כמה כמעט 50 אלף דולר. הם כבר העניקו שלושה טיפים נדיבים של 500 דולר כל אחד ותיעדו את התגובה של המלצרים, שכצפוי היו מופתעים מנדיבות הלב.

באתר המוקדש למשאלתו של אחיו, סת' כותב: "100% מהתרומות שאנו מקבלים יימסרו למלצרים אקראיים. המטרה שלנו היא לעשות זאת פעם בשבוע, כל עוד תתנו לנו את ההזדמנות".

עם גיוס תרומות בסך 47 אלף דולר והוצאה של 1,500 דולר בלבד מתוכם, לסת' ולבני משפחתו מצפות עוד הרבה ארוחות בחוץ, ומלצרים רבים יכולים לצפות לטיפים של 15% ויותר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות