אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מלאנוקס: המנהלים הבכירים מכרו בשבועיים האחרונים מניות החברה ב-15 מיליון דולר צילום: אוראל כהן

מלאנוקס: המנהלים הבכירים מכרו בשבועיים האחרונים מניות החברה ב-15 מיליון דולר

בין המנהלים שמכרו בסך הכל כ-150 אלף מניות ניתן למצוא את סגן הנשיא, סמנכ"ל התפעול ומספר חברי דירקטוריון; מתחילת השנה זינקה המניה בוול סטריט ב-222%

03.08.2012, 17:39 | שי סלינס

בכירים בהנהלה של מלאנוקסמכרו כ-150 אלף מניות בשווי כולל של כ-15 מיליון דולר במהלך השבועיים האחרונים.

מניית מלאנוקס, העוסקת בפיתוח ושיווק פתרונות קישוריות מתקדמים מקצה לקצה עבור שרתים ומערכות אחסון, משלימה היום בוול סטריט זינוק של 222% מתחילת השנה והיא נסחרת עכשיו לפי שווי שוק של 4.24 מיליארד דולר.

בין הבכירים בחברה שמכרו מניות ניתן למצוא את תומס ווית'רפורד, דירקטור שמכר 10 אלף מניות לפי מחיר של 87.6 דולר למניה בשווי כולל של 876 אלף דולר. סגן הנשיא מארק סולזבאו, מכר 20 אלף מניות בסכום כולל של כ-1.9 מיליון דולר.

רוני אשורי, סגן הנשיא ושי כהן סמנכ"ל התפעול, מכרו 25 אלף מניות כל אחד בשווי של 2.28 מיליון דולר. הדירקטורים ארווין פדרמן, תומס ריורדן וגלנדה דורצ'אק מכרו מניות בשווי כולל של 5 מיליון דולר, בעוד שעמל ג'ונסון ומייקל קגן מימשו מניות בשווי של כ-2 מיליון דולר.

אגב, מנכ"ל החברה, איל וולדמן, מכר 2,666 מניות מלאנוקס שברשותו בתחילת יולי תמורת 190 אלף דולר בלבד, כאשר מניית החברה היתה שווה אז 81.5 דולר בלבד.

מלאנוקס מתמחה בפיתוח וייצור מוצרי תקשורת מבוססי מוליכים למחצה המותקנים במרכזי התקשורת של ארגונים גדולים במטרה להאיץ ולייעל את יכולת האחסון והעברת הנתונים. השווקים המרכזיים של החברה, הם השווקים הפיננסיים, תחום מחשבי־העל, ותחומי מחשוב הענן וה־WEB2 (הרשתות החברתיות). המשותף לתחומים אלו הוא שימוש באלפי מעבדי מחשבים רגילים (CPU), כרטיסי זיכרון והשגת כוח מחשוב רב על ידי שילוב בין אותם מעבדים.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות