אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
כמה יוסאיין בולט יוכל להרוויח עד 2016? צילום: איי אף פי

כמה יוסאיין בולט יוכל להרוויח עד 2016?

חברות רבות רוצות להיות מזוהות עם האיש המהיר בעולם, שיכול להוסיף למעמד שלו גם את המילה "אגדה"

06.08.2012, 17:37 | סוכנויות הידיעות

יוסאיין בולט הרוויח כ-20.3 מיליון דולר ב-12 החודשים האחרונים בזכות כספי זכייה (בין 10 ל-60 אלף דולר לניצחון ועד 100 אלף דולר עבור שיא עולם), מכספי הגעה לטורנירים (בין 200 אלף ל-350 אלף דולר להגעה) וחוזי חסות (עם פומה, ויזה, גייטורייד, Hublot, וירג'ין מדיה וניסאן מוטורס). אבל האם בולט יכול להרוויח עוד יותר בזכות הניצחון שלו אמש בריצת ה-100 מטר.

לבולט יש סיכוי לעוד שתי מדליות זהב (100X4 שליחים וב-200 מטר) אבל את ההישג הייחודי הוא כבר השיג (רק קרל לואיס הגן על מדליית הזהב במאה מטר אולימפיים) - וככל הנראה, בכך הוא הבטיח את המשך רוב נותני החסות עמו. אגב, אם הוא יזכה בעוד שתי מדליות זהב הוא יהיה הספרינטר היחיד בהיסטוריה שהגן על מדליות הזהב שלו בכל שלושת האירועים הללו.

התיוג הסקסי של "האיש המהיר ביותר בעולם", עוזר להשיג ספונסרים - שרוצים להיות מזוהים עם המהירות והסגנון של בולט. ואם הוא אכן יהפוך לאצן המעוטר ביותר בהיסטוריה, המילה "אגדה" תתחבר לשמו ותהפוך את המותג שלו לחזק אף יותר. "אם הוא יצליח להשיג את שלושת המדליות מזהב, בולט ירוץ מהר מאוד לבנק ויבטיח לעצמו הכנסות גבוהות מאוד עד ריו 2016", אומר ד"ר פטריק רישה, מנהל בחברת המחקר Sportsimpacts.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות