אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
נערת הזהב תעשה הרבה כסף צילום: אם סי טי

נערת הזהב תעשה הרבה כסף

ג'סיקה אניס, אתלטית העל הבריטית, עשויה להכפיל את הכנסותיה ל-2 מיליון ליש"ט בזכות הסכמי חסות

08.08.2012, 16:04 | סוכנויות הידיעות

ההכנסות של נערת הזהב ג'סיקה אניס צפויות להכפיל עצמן ל-2 מיליון ליש"ט לפחות בזכות ההופעה המרשימה שלה באולימפיאדת לונדון 2012.

אניס (26) קטפה מדליית זהב בקרב שבע בצורה מרהיבה במיוחד, לעיני אצטדיון מלא ומיליוני צופי טלוויזיה ברחבי הממלכה שהריעו לה.

אף שהיא ככל הנראה עוד לא התחילה לחשוב על כסף, צצות להן תחזיות שלפיהן הניצחון שלה יעניק לה הרבה יותר מהזהב שבמדליה שלה. לאניס, שכבר כונתה "נערת הפוסטר" של האולימפיאדה, יש רשימה של ספונסרים גדולים שלטענת מומחה יעזרו לה להרוויח מיליון ליש"ט השנה, בעוד שההצלחה שלה עשויה להעניק לה הכנסות של 2 מיליון ליש"ט ואף יותר מכך בשנה הבא.

הספונסרים של אניס מיהרו לברך ולהשתמש בדמותה של אניס. הספונסר Olay, פרסם כבר בבוקר למחרת הזכייה פרסומות תחת הכותרת "מזל טוב ג'סיקה! היית מעולה!"

ספונסרים גדולים נוספים של הספורטאית הפופולארית, שעדיין מתגוררת ומתאמנת בשפילד במועדון שהצטרפה אליו בגיל 13, כוללים את יגואר, בריטיש איירוויז ואביבה.

אניס גרה עם ארוסה אנדי היל וכלבת הלברדור בצבע שוקולד, מילה. בבעלות הזוג בית של 4 חדרים בשווי 330 אלף ליש"ט, שכולל גינה רחבה בפרבר היוקרתי של יורקשייר.

ג ג'סיקה אניס. ברגע שהמסך ירד על אולימפיאדת לונדון, הספורטאים יתקשו לשמור על הפרופיל הגבוה – זאת לעומת שחקני כדורגל, גולף וטניס, שלאורך כל השנה עוסקים בתחרויות בולטות | צילום: אם סי טי ג

סימון צ'דוויק, פרופסור לאסטרטגיה עסקית ושיווק בספורט באוניברסיטת קובנטרי, מעריך כי ההכנסות שלה יטפסו ל-2 מיליו ליש"ט בשנה הבאה. "ההכנסות שלה בשנה שעברה עמדו ככל הנראה על 700-600 אלף ליש"ט. השנה היא קרוב לוודאי כבר תגיע למיליון ליש"ט מעסקאות החסות שחתמה בהכנות לאולימפיאדה".

אדידס ככל הנראה אחראית להסכם הספונסריות היקר ביותר של אניס, שעומד על פי הדיווחים על 320 אלף ליש"ט בשנה. הפיכתה לאחד הפרצופים המזוהים ביותר של הספורט ברחבי העולם תוביל לזינוק ברמת ההכנסה שלה.

צ'דוויק מוסיף כי ההצלחה של אניס כבר אמורה להשפיע על ההכנסות שלה, שיעלו אף יותר אם תצליח לפתוח מחדש את החוזים הקיימים. "העפלה לאולימפיאדה מעניקה לספורטאי תשלום מסוים, אם הוא עולה לגמר הוא יקבל תשלום נוסף, ואם הוא זוכה בזהב, התשלום יעלה אף יותר. ככל שההישגים שלה יהיו גדולים יותר, כך גם השכר שלה".

ברגע שהמסך יירד על אולימפיאדת לונדון, הספורטאים יתקשו לשמור על הפרופיל הגבוה – זאת לעומת שחקני כדורגל, גולף וטניס, שלאורך כל השנה עוסקים בתחרויות בולטות.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות