אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מיקרוסופט חושפת חנות אפליקציות לאופיס 2013 צילום: בלומברג

מיקרוסופט חושפת חנות אפליקציות לאופיס 2013

חבילת התוכנות המשרדיות הותיקה של ענקית התוכנה מרדמונד מוסיפה לגרסת 2013 גם חנות אפליקציות נלוות שתאפשר להוסיף יכולות לוורד, אאוטלוק ואקסל למשל

08.08.2012, 18:27 | רפאל קאהאן

במקביל להשקת אופיס 2013 בחודשים הקרובים, מיקרוסופט הודיעה על זמינותה של חנות אפליקציות לחבילת התוכנות המשרדיות שלה. בבלוג של מיקוסופט נכתב כי החברה תספק למפתחים פלטפורמה שתאפשר להם להציע אפליקציות צד שלישי לאופיס ושרפוינט.

במקביל השיקה מיקרוסופט ברשת המפתחים שלה ערוץ מיוחד שמסביר למפתחים את תהליך פיתוח ושיווק האפליקציות. מיקרוסופט מצפים למשוך מפתחים חיצוניים על מנת למנף את הפלטפורמות החדשות של אופיס 365 ו-אופיס 2013. האסטרטגיה הזו תספק לה תחמושת בקרב על הטאבלטים אליו היא תיכנס בחודשים הקרובים מול אפל וגוגל.

השקת הגרסה הקרובה של אופיס אמורה להתבצע במקביל להשקת ווינדוס 8 RT, בנוסף החברה אמורה להשיק את טאבלטי ה"סרפס" מבוססי ARM שלה בסוף אוקטובר. האפליקציות ישמשו הן משתמשים פרטיים והן ארגונים אשר מעוניינים להתאים את אופיס לצרכיהם.

מיקרוסופט כבר שיחררה דוגמאות לאפליקציות כדוגמת אפליקציות חברתיות שמקשרות את ליקנדין, טוויטר וקלאוט לאאוטלוק או אפליקציה של אנציקלופדיה בריטניקה לוורד. בסך הכול קיימות כרגע 25 אפליקציות זמינות ועוד כ-10 נוספות יצטרפו אליהן בקרוב.  

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות