אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פול ריאן הוא מועמדו של רומני לתפקיד סגן הנשיא צילום:בלומברג

פול ריאן הוא מועמדו של רומני לתפקיד סגן הנשיא

ריאן, המשמש כיו"ר ועדת התקציב של הקונגרס, קורא לערוך רפורמה במדיקייר ולהוריד א שיעור המס המוטל על העשירים

11.08.2012, 15:13 | בלומברג
הבחירה של מיט רומני בפול ריאן לשמש כסגן הנשיא שלו, הופכת את המירוץ לנשיאות לתחרות בין שתי גישות שונות לגמרי על תפקיד הממשל.

ריאן (42), יו"ר ועדת התקציב של הקונגרס, קורא לערוך שינויים במדיניות הפיסקאלית, בהם רפורמה מקיפה בתכנית ביטוח הבריאות מדיקייר, הפחתת ההוצאות הפדראליות על העניים והורדת שיעור המס המוטל על העשירים. הרעיונות הללו צפויים להפוך לנושאים המרכזיים שיעלו לדיון בחודשים שנותרו לקראת הבחירות. הנשיא ברק אובמה מהמפלגה הדמוקרטית תומך בהעלאת המסים על העשירים ובהוצאות ממשלתיות על תכניות רווחה. 

פול ריאן ומיט רומני, צילום: איי אף פי פול ריאן ומיט רומני | צילום: איי אף פי פול ריאן ומיט רומני, צילום: איי אף פי

ריאן מצידו שמח על ההזדמנות לאפשר למצביעים לבחור בין שתי אג'נדות מתחרות, בתקווה שהזוכה בנובמבר יזכה גם במנדט לבצע שינויים מרחיקי לכת. "איני רוצה לזכות כברירת המחדל", אמר ריאן בתחילת השנה, "אני רוצה מערכת בחירות החלטית שבה נכריז - זה מה שאנחנו חושבים שצריך לשנות במדינה, ואם תבחרו בנו זה בדיוק מה שנעשה. כשזוכים בבחירות מסוג זה, מקבלים את הסמכות המוסרית, את המחויבות לתקן את הבעיות של המדינה".

בחירתו של רומני בוודאי תשמח את השמרנים המתנגדים למדיניות של הוצאות ממשלתיות. "הוא בהחלט שופע כריזמה, אינטליגנטי ביותר ומנהיג רפובליקני שזוכה לכבוד", אומר וויט איירס, שעורך סקרים עבור המפלגה הרפובליקנית, "הוא מתייחס ברצינות לבעיות הגירעון והחוב שלנו, ויש לו את האינטלקט והאומץ לתקוף את הבעיות הללו".

ריאן נבחר לראשונה לקונגרס ב-1998, בגיל 28 כנציג ויסקונסין.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות