אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דיבידנדים: ליאורה עופר מפסיקה לעבוד בהתנדבות צילום: ורדי כהנא

דיבידנדים: ליאורה עופר מפסיקה לעבוד בהתנדבות

בחודש הבא אמורים בעלי המניות במליסרון לאשר את הסכם שכרה של עופר - 187.5 אלף שקל בחודש בתוספת מע"מ

14.08.2012, 09:20 | כלכליסט

אם מישהו דאג מדוע ליאורה עופר, בעלת השליטה בעופר השקעות המכהנת גם כיו"ר החברה, עושה זאת בהתנדבות כבר תשעה חודשים, הרי שב־20 בספטמבר אמורים בעלי המניות במליסרון לאשר את הסכם שכרה.

עופר צפויה לקבל עבור שירותי יו"ר פעיל בהיקף משרה של 75% תשלום חודשי של 187.5 אלף שקל בתוספת מע"מ. שכרה יהיה צמוד למדד, ולא יפחת מהסכום החודשי בכל מקרה. עלות העסקתה צפויה להסתכם ב־2.25 מיליון שקל בשנה.

אסף גילעם

 

ליאורה עופר, בעלת השליטה בעופר השקעות, צילום: ורדי כהנא ליאורה עופר, בעלת השליטה בעופר השקעות | צילום: ורדי כהנא ליאורה עופר, בעלת השליטה בעופר השקעות, צילום: ורדי כהנא

אלון בן דוד מוקפץ

אלון בן דוד, הכתב הצבאי של ערוץ 10, נמנה עם קבוצת עיתונאים שהוזמנה לברמן שלשום ביאיא התל אביבי במסגרת אירוע יח"צ למקום. אך למחרת האירוע זעם בן דוד בפייסבוק שלא היה חופשי על הבאר: "אתם מזמינים אותי (וזו הפעם הראשונה שאני נותן את שמי למקום מסחרי) ואת חבריי, ואחרי שהוצאתי שתייה לאשתי ולזוג חברים אתם שולחים אליי איש ביטחון?? שירחיק אותי מהבר?? פראייר מי שבא אליכם!!".

אלון בן דוד , צילום: משה שי אלון בן דוד | צילום: משה שי אלון בן דוד , צילום: משה שי

בן דוד, על מה המהומה?

"אחרי 3 משקאות שהוצאתי לאשתי ולחברים אמרו לי לרדת מהבאר כי המשקאות שאני מוזג יקרים מדי, למרות שהבטיחו לי שישה משקאות. סתם רצו לעשות על השם של העיתונאים סיבוב".

חמי פורת, מנהל הליין, תרים איתו שוב כוסית?

"יכול להיות שהיתה פאדיחה איתו, ואם הייתי באזור הייתי דואג לו".

ליאור רוזנטל

עובדי לאומי משפריצים

 

3,000 עובדים של בנק לאומי נפשו בפארק המים שפיים. מנחם רז, מנכ"ל הפארק, עיצב לכבודם את המקום כמו בית קפה בסגנון איטלקי עתיק. בקולטורה: הזמר ליאור נרקיס.

מודי כידון מחייג באסייתית

את השבועות האחרונים בילו מנהלי ובעלי חברת הסטארט־אפ הישראלית CallmyName בטיסות הלוך ושוב למזרח הרחוק לסדרת פגישות סודיות עם יזמים מקומיים בסינגפור. על הפרק: העברת טכניקת חיוג השמות למדינות דרום־מזרח אסיה. בין המשתתפים באירוע: אריאל אפרתי, מנכ"ל CallmyName הגלובלית, מודי כידון ויגאל זק, מהבעלים והיזמים של החברה, וטוני צ'ו, מנכ"ל CallmyName Asia הסינגפורית.

מודי כידון (ארכיון), צילום: אורן צווקר  מודי כידון (ארכיון) | צילום: אורן צווקר מודי כידון (ארכיון), צילום: אורן צווקר

ליאון קופלר גם סקיפר וגם בשלן

שלוש שנים מאז איבד ליאון קופלר, בעל השליטה בסופר־פארם, את היאכטה שלו בשריפה, ל"כלכליסט" נודע כי הוא שוב משייט - ביאכטה חדשה.

קופלר ניהל בשנים האחרונות תביעה נגד חברת הביטוח מנורה לאחר שהיאכטה הקודמת בבעלותו "סקאיי קלאוד" נשרפה בדרכה לעגינה בבודרום שבטורקיה. קופלר הגיש תביעה לבית המשפט המחוזי בת"א של קצת יותר מ־14 מיליון שקל נגד מנורה, אך לא ברור אם הצליח לרכוש את היאכטה החדשה שלו כתוצאה מאותה תביעה.

גם מנורה וגם קופלר לא התייחסו לידיעה.

ניצן לביא משנה למנכ"ל סופר-פארם (מימין) וליאון קופלר, צילום: מושיק לינדנבאום ניצן לביא משנה למנכ"ל סופר-פארם (מימין) וליאון קופלר | צילום: מושיק לינדנבאום ניצן לביא משנה למנכ"ל סופר-פארם (מימין) וליאון קופלר, צילום: מושיק לינדנבאום

אותו קופלר הזניק השבוע תחרות בין 6,000 עובדי סופר־פארם על התואר "סופר־שף" בניצוחו של השף שאול בן אדרת (קימל, התרנגול הכחול). מהצד עודד קופלר את המשנה למנכ"ל, ניצן לביא.

ליאור רוזנטל

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות