אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מגיסטו מגיעה לאנדרואיד צילום: אודי תירוש

מגיסטו מגיעה לאנדרואיד

גרסת האייפון של אפליקציית עריכת הווידאו הידידותית זכתה למיליון הורדות. עתה משיקה החברה הישראלית גם גרסה לאנדרואיד - שתועלה בתחילה לחנות גוגל פליי בישראל

14.08.2012, 13:20 | מאיר אורבך

מגיסטו הישראלית משיקה היום את אפליקציית האנדרואיד לתוכנת עריכת הוידאו שלה. החברה השיקה בתחילת ינואר את האפליקציה שלה לאייפו ורשמה מאז יותר ממיליון הורדות מהאפסטור - וחמישה מיליון סרטים נערכו באמצעותה.

בשלב הראשון תעלה החברה את האפליקציה לחנות הישראלית של גוגל פליי ובשבועות הקרובים  - גם לכל שאר הגרסאות המקומיות של חנות האפליקציות.

מגיסטו מאפשרת עריכה מהירה של סרטי וידאו ללא כל צורך בהבנה טכנולוגית. אם המשתמש בוחר לשמור את הסרט הערוך באופן מקוון - השירות חינמי . הורדת הסרט הערוך למחשב או אל סמארטפון המשתמש תהיה כרוכה בתשלום, בהתאם לתוכניות של רכישה חד פעמית, חודשית או שנתית.

אורן בוימן, מייסד ומנכ"ל מגיסטו, אמר ל"כלכליסט" שהחברה נאלצה להקדים את השירות בתשלום שהיא מציעה למשתמשים בשירות שלה עקב לחץ גדול של מורידי האפליקציה.

בינואר השנה זכתה החברה מנס ציונה בתערוכת CES, בפרס "הישום המוביל של התערוכה למערכות ניידות". עד כה גייסה החברה כ-7.5 מיליון דולר מקרן ההון סיכון של לי קא שינג, הורייזן ונצ'רס ומגמה ונצ'רס הישראלית.
שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות