אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מנכ"ל יאהו לשעבר מכר אחוזה בחוף קליפורניה ללארי אליסון ב-37 מיליון דולר

מנכ"ל יאהו לשעבר מכר אחוזה בחוף קליפורניה ללארי אליסון ב-37 מיליון דולר

טרי סמל מכר את האחוזה, הכוללת 9 חדרי שינה, 13 חדרי אמבטיה, חוף פרטי, ביתן אורחים, חדר כושר ואולם קולנוע למנכ"ל אורקל. סמל הוריד את המחיר ב-13 מיליון דולר מהמחיר אותו ביקש עבור האחוזה במאי

15.08.2012, 12:53 | סוכנויות הידיעות
טרי סמל, לשעבר מנכ"ל ויו"ר וורנר ברדרס, שזכה גם לחבילת פרישה מכובדת לאחר שפרש מתפקידו כמנכ"ל יאהו, מוכר את האחוזה שלו על חוף הים במליבו, קליפורניה שעוצבה על ידי מייקל גרייבס, תמורת 37 מיליון דולר, כך מדווח אתר הרכילות TMZ.

לחצו לצפייה
גלריית כלכליסט: האחוזה החדשה של לארי אליסון במליבו (6 תמונות)

על אף הסכום המכובד, למעשה סמל נאלץ להוריד ב-13 מיליון דולר את המחיר המקורי שביקש עבור האחוזה שכוללת 9 חדרי שינה, 13 חדרי אמבטיה, 46 מטרים של חוף פרטי, בריכה, ג'קוזי, ביתן אורחים, חדר כושר, ואולם קולנוע כשהעמיד אותו למכירה במאי , ודרש אז תמורתה 50 מיליון דולר. לא ידוע כמה סמל עצמו שילם על האחוזה המרהיבה, אך לאחר שהרוויח 500 מיליון דולר ביאהו, הוא כנראה לא מזיל יותר מדי דמעות על 13 מיליון הדולר.

על פי הדיווחים באתר realestalker, הקונה של האחוזה המשתרעת על פני שטח כולל של 930 מ"ר הוא מנכ"ל אורקל לארי אליסון, שבבעלותו כבר שני בתים בשווי מיליוני דולרים במליבו. על פי הדיווחים, אליסון שם את עינו על הנכס עוד לפני שהוצע למכירה, אך העדיף לחכות על מנת להצליח להוריד את המחיר המבוקש.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות