אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיטי: יבמ או סיסקו עשויות להשתלט על פאלו אלטו

סיטי: יבמ או סיסקו עשויות להשתלט על פאלו אלטו

"אנו מצפים שהחברה תגדיל את הנתח שלה בשוק מ-3% כיום עד 9% ב-2015", אמר וולטר פריצ'רד מבנק ההשקעות סיטי

16.08.2012, 19:46 | גיא בן סימון

חברת אבטחת המידע הישראלית, פאלט אלטו, עשויה להתמודד עם ניסינות השתלטות מצד יבמ או סיסקו הענקיות, כך לפי וולטר פריצ'רד מבנק ההשקעות סיטי, שסיקר את החברה בהמלצת "ניטרלי".

ב-20 ביולי פאלו אלטו של ניר צוק גייסה 260.4 מיליון דולר בהנפקה ראשונה לציבור (IPO). החברה שייסד ניר צוק המתחרה בצ'ק פוינט הנפיקה 6.2 מיליון מניות במחיר של 42 דולר למניה. מדובר במחיר הגבוה מטווח המחירים שקיוותה להשיג: 38-40 דולר למניה.

"אנו חושבים שאחת מספקיות התוכנה הגדולות תרצה לרכוש את פאלו אלטו על מנת להיכנס לענף אבטחת המידע או שההצעה תגיע מחברה המעוניינת לבצע קפיצת מדרגה בתחום", כך לפי פריצ'רד שהעניק למניית החברה מחיר יעד של 65 דולרים למניה. "אנו מצפים שהחברה תגדיל את הנתח שלה בשוק מ-3% כיום עד 9% ב-2015. לפאלו אלטו יש יתרון תחרותי שיאפשר לה להפוך לאחת מחמש הגדולות בענף", הוסיף.

בעוד שפאלו אלטו צומחת יותר מצ'ק פוינט, אנליסטים בבנק ההשקעות מריל לינץ' ציינו כי היא חברה קטנה הרבה יותר וקהל היעד שלה הוא שונה. פאלו אלטו מתמקדת בעסקים גדולים יותר ובסקטור הציבורי בעוד שקהל היעד העיקרי של צ'ק פוינט הוא עסקים קטנים ובינוניים.

ברבעון הנוכחי רשמה פאלו אלטו רווח זעום של 796 אלף דולר והכנסות של 65.7 מיליון דולר, עלייה של 15.9% לעומת הרבעון הקודם שהסתיים ב-31 בינואר. צ'ק פוינט רשמה צמיחה של 9% בהכנסות הרבעון השני ל-328.6 מיליון דולר. הרווח הנקי של החברה זינק ב-11% והסתכם ב-161.8 מיליון דולר.

סיסקו, צילום: בלומברג סיסקו | צילום: בלומברג סיסקו, צילום: בלומברג

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות