אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי פילת ישראל דורשים למנות לחברה מפרק זמני צילום: יובל חן

עובדי פילת ישראל דורשים למנות לחברה מפרק זמני

פילת הודיעה שמכירת החברה־הבת להיי קפיטל עשויה לאפשר החזרת החוב לעובדים

19.08.2012, 08:22 | יצחק דנון

34 עובדים בחברת פילת ישראל, חברה־בת של החברה הציבורית פילת גרופ, מבקשים למנות לחברה מפרק זמני.

בפנייה לבית המשפט המחוזי בתל אביב שנעשתה ביום חמישי טענו העובדים כי לחברה אין כסף לתשלום משכורותיהם לחודשים יולי־אוגוסט. עוד הוסיפו כי בחודשים האחרונים לא הגיעו ההפרשות הסוציאליות לקופות שלהם, אף שנוכו משכרם.

בפנייתם טענו העובדים כי מאז התחלפה ההנהלה ב־2010, החלה קופת החברה להתרוקן עקב הוצאות גבוהות. לטענתם, החוב כלפיהם על משכורות נאמד ב־1.5 מיליון שקל, והחובות בגין הפרשות סוציאליות נאמדים במיליון שקל. עוד טוענים העובדים כי גם ספקים רבים לא קיבלו תשלום.

אתמול העבירה פילת הודעה לבורסה שבה ציינה כי בימים אלה היא מצויה במו"מ למכירת פילת ישראל להיי קפיטל: "באמצעות המכירה עתידה החברה־הבת לשלם את מלוא התשלומים לעובדיה לרבות הפרשות סוציאליות". החברה הדגישה כי בכוונתה להגיש את התנגדותה לבקשת הפירוק לבית המשפט.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

20 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

18.
פסלתם אותי למשרה זוטרה, היום אני סמנכ"לית בחברה בינלאומית---->
נכון, אני לא יודעת לצייר : עץ "חכם ולא פשטני".. נכון, אני לא יודעת להשלים את המשפט : "הזקנה הלכה ברחוב החשוך ולפתע".. נכון, אני לא יודעת לחשב את השורש הריבועי של : 18.5 ב 7 שניות.. אבל הכי נכון שהיום אני סמנכ"לית בחברה מובילה ומדהימה ולשם התקבלתי ללא מבחנים. בחברה הזו ראיינו אותי פעמיים ונתנו לי צ'אנס מבלי לשלוח אותי ל"מחנה השמה". ועכשיו, מנהלי פילת,עובדי פילת ולמי שניקה את פילת-תמחקו בקו"ח שבכלל הייתם במקום הארור הזה ועדיף שתכתבו שמכרתם תירס ביפו כי אחרת מי בדיוק ירצה אתכם?
דנה  |  20.08.12
לכל התגובות