אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פוטומדקס: הכסף שגויס למימון פעילות ישמש לרכישת מניות עצמית צילום: סי די בנק

פוטומדקס: הכסף שגויס למימון פעילות ישמש לרכישת מניות עצמית

חברת ציוד האסתטיקה גייסה 40 מיליון דולר למימון פעילותה. הדירקטוריון הסיט 25 מיליון דולר לתוכנית רכישה שנתית

20.08.2012, 08:11 | שניר הנדלר

פחות מארבעה חודשים לאחר שחברת פוטומדקס גייסה ממשקיעים כ־40 מיליון דולר לטובת השקעה בציוד קבוע, פיתוח מוצרים ומימון פעילויות השיווק והמכירה של מוצריה, מצאה החברה שימוש שונה למזומנים שששוכבים בקופת החברה.

אתמול הודיעה פוטומדקס הדואלית שדירקטוריון החברה החליט על תוכנית לרכישה עצמית של מניות ב־25 מיליון דולר לתקופה של שנה, כשהרכישה תתבצע מעת לעת על פי שיקול דעתה של ההנהלה ובשיתוף עם דירקטוריון.

פוטומדקס פועלת בתחום בריאות העור והאסתטיקה ומספקת ציוד ומוצרים לשוק הרפואי והדרמטולוגי, לשוק האסתטי המקצועי ולשוק הצרכנים הביתיים. ביום שישי, עם נעילת המסחר בוול סטריט, נקבע מחיר מניית החברה בניהולו של ד"ר דולב רפאלי על 10.9 דולר - נמוך ב־17.4% ממחיר המניה בהנפקה הפרטית שקדמה לרישום מניותיה בבורסה בתל אביב באפריל.

פוטומדקס סיימה את הרבעון השני של 2012 עם הכנסות של 59 מיליון דולר, 74% יותר לעומת התקופה המקבילה, ורווח נקי של 4.2 מיליון דולר לעומת הפסד של כ־10 מיליון דולר ברבעון המקביל. במהלך הרבעון השני ייצרה פוטומדקס תזרים מזומנים מפעילות שוטפת של 2.3 מיליון דולר. בסוף יוני היו בקופתה מזומנים והשקעות לטווח קצר בשווי של 52.9 מיליון דולר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות