אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
Play: מאין הגיע ה-!D'oh של הומר סימפסון?

Play: מאין הגיע ה-!D'oh של הומר סימפסון?

השחקן שמדובב את גיבור הסימפסונס מסביר מה מקור זעקת השבר המפורסמת, החתול הכי רשע באינטרנט, גיימר שיוצא לנצח את המשחק הכי מתסכל שיש ואצן מרתון בן 101 מסביר מה תורמת שתיית בירה לאריכות ימים

22.08.2012, 18:38 | עמית הרשקוביץ

1. הצהוב הגדול

דן קסטלנטה הוא המדובב של הומר, ושל עוד דמויות מהסדרה האלמותית משפחת סימפסון. בסרטון זה הוא מסביר על מקורו של ה-!D'oh, קריאת השבר הידועה של הומר. קסטלנטה, שנראה הרבה יותר כמו מיסטר ברנס (שגם אותו הוא מדובב, אגב) תובע לעצמו את ההמצאה של הביטוי, שנכנס כבר מזמן לאוצר המילים התרבותי בארה"ב ובעולם. ההיסטוריה, כהרגלה, נכתבת בידי מי שמתנדב לספר אותה.

2. רוע חתולי טהור

חתולים רבים נוהגים להרוס את הבתים של הבעלים שלהם בתם לב, אבל לחתול בסרטון הבא יש כוונות זדון ברורות ותזמון קומי מושלם. אחד מסרטוני החתולים המושלמים.

 

 

3. מרימים ידיים

Give Up הוא משחק פלאש שפשוט בלתי אפשרי לנצח בו. למה שמישהו יתכנת משחק כזה? כדי להזכיר לכולנו שהחיים קשים ולא הוגנים - ושלא על כל הר צריך לטפס. בשביל המסקנה הזאת אנחנו לא חייבים לשחק במשחק פלאש. בסרטון הבא תראו גיימר קשוח וזעם שעושה מאמץ לסיים את המשחק. נחשו מה קורה בסוף.

 

 

4. יש קלישאה בסוף כל מנהרה

 

אנחנו ממליצים לכם לקרוא את אוסף מעוררי המוטיבציה הבאים, גם כדי להתאושש מקליפ Give Up וגם משום שהם פשוט טובים. אמנם מדובר בעיקר בקלישאות, אבל כשהאמת כואבת מדי, לפעמים כדאי לשכנע את עצמכם שהכל יהיה בסדר בסוף, ושהדבר הכי חשוב זה האמונה העצמית.

 

5. לרוץ עד מאה ואחת

 

ולסיכום, המתכון לחיים בריאים של באסטר מרטין, אצן מרתון בן 101: למעט במים ולהכביר בבירה. הקטע הוא מתוך סרט של מרק ווקסלר שנקרא "איך לחיות לנצח". בין המרואיינים בו אפשר למצוא את ריי ברדבורי ופיליס דילר, שהלכו לעולמם בזמן האחרון.

 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות