אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הלחץ עבד? ראשי ערוץ 10 ייפגשו בשבוע הבא עם שטייניץ צילום: סיון פרג'

הלחץ עבד? ראשי ערוץ 10 ייפגשו בשבוע הבא עם שטייניץ

אנשי הערוץ ייפגשו עם שר האוצר לאחר תקופה ארוכה שבה ניסו להיפגש עמו ולדבריהם נתקלו בסירוב

23.08.2012, 22:44 | שלי פריצקר

הלחץ עבד? ראשי ערוץ 10, בהם מנכ"ל הערוץ יואב הלדמן, ונציגו של רון לאודר וסגן יו"ר ערוץ 10 אבי בלשניקוב, ייפגשו ביום שני הבא עם שר האוצר יובל שטייניץ. אחרי תקופה של שמונה חודשים שבה ניסו להיפגש עם שטייניץ ולדבריהם נתקלו בסירוב, נציגי הערוץ קיבלו הערב (ה') זימון לפגישה שתיערך בשבוע הבא על מנת למצוא פתרון לעתידו של הערוץ. "ככל שאנו מבינים, מטרת השיחה היא לדון בהמשך שידורי הערוץ ובאופן תשלום חובותיו למדינה", נמסר מוועד העובדים, "חשוב להדגיש שבינתיים אין שום סיבה אמיתית לחגוג, משום שמדובר רק בצעד חיובי ולא בפתרון כלשהו למשבר; לכן, בכוונתנו להמשיך במשמרות המחאה ובפעולות החירום".

 

הפגנת עובדי ערוץ 10, היום, צילום: גיא קרן הפגנת עובדי ערוץ 10, היום | צילום: גיא קרן הפגנת עובדי ערוץ 10, היום, צילום: גיא קרן

הפגישה באה אחרי שבוע סוער בחזית המאבק של ערוץ 10. ביום שלישי השבוע החליט דירקטוריון הערוץ על פיטורים של 150 עובדים. זאת בעקבות החלטת הרשות השנייה לחלט את ערבויות הערוץ עד ה-2 בספטמבר לתשלום החוב שלו בהיקף 64 מיליון שקל על דמי זיכיון ותמלוגים.

ביום למחרת החליט הדירקטוריון להקפיא את הפיטורים, אחרי פנייה של יו"ר ההסתדרות עופר עיני שביקש למצות עד תום את המגעים שהוא מנהל להצלת הערוץ. באותו יום גם נפגשו ראשי הערוץ עם שר התקשורת משה כחלון ועם נציגי האוצר.

היום נערכה מול קריית הממשלה בתל אביבהפגנה של כ-500 מעובדי הערוץ, נציגים מאמצעי תקשורת אחרים, ארגונים חברתיים ואיגודי יוצרים שקראו לראש הממשלה בנימין נתניהו, לשטייניץ ולכחלון לפעול לדחיית חובות הערוץ ולמנוע את סגירתו.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות