אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עובדי ערוץ 10: לא נאפשר סחבת של שטייניץ במו"מ על עתיד הערוץ צילום: עטא עוויסאת

עובדי ערוץ 10: לא נאפשר סחבת של שטייניץ במו"מ על עתיד הערוץ

העובדים הגיבו לדברים של שר האוצר בראיון ל"כלכליסט" לפיהם "ישקול לדחות את הדד-ליין של חילוט הערבויות בראשית ספטמבר"

26.08.2012, 13:47 | שלי פריצקר

"לא ניתן יד להמשך המריחה והסחבת של שטייניץ בהידיינות על עתיד הערוץ", כך מסר ועד העובדים של ערוץ 10 בהמשך לדברים שאמר היום שר האוצר יובל שטייניץ ל"כלכליסט". מחר ייפגשו ראשי ערוץ 10 עם שר האוצר.

בראיון שפורסם היום אמר שטייניץ כי "אם נראה שיש סיכוי אמיתי להגיע לפתרון סביר שיבטיח תוצאה שונה מהעבר, נשקול לדחות את הדד-ליין של חילוט הערבויות בראשית ספטמבר". כזכור ב-2 בספטמבר, יום ראשון הבא, הרשות השנייה מתכוונת לחלט את ערבויות בתמורה לתשלום חובות שצבר הערוץ בהיקף 64 מיליון שקל.

הפגנת העובדים בשבוע שעבר הפגנת העובדים בשבוע שעבר הפגנת העובדים בשבוע שעבר

"לאחר ששר האוצר עצמו התעלם במשך חודשים מבקשות ההנהלה, העובדים ובעלי המניות לגבש עמו הסדר מוסכם לפריסת חובות הערוץ, הוא מנסה לדחות שוב את הפתרון בטענה שחלון הזמן קצר מידי", נמסר מהוועד.

בעקבות שיחות עם חברי דירקטוריון הערוץ, בוועד מביעים חשש כי אם לא יושג עד סוף השבוע הסדר מוסכם לפריסת החובות, בעל המניות הדומיננטי רון לאודר (25%), היחיד שמזרים כסף לערוץ בשנה האחרונה, עלול למשוך את ידיו מן הערוץ באופן שיביא לסגירתו המיידית. "במקרה כזה, האחריות להחשכת המסך ולאבטלה ההמונית בעקבותיה תוטל לדיראון עולם על שטייניץ, שיישא באחריות הישירה לפיטורי אלפי עובדים.

"לקראת הפגישה עם שטייניץ שתתקיים בהשתתפות יו"ר ההסתדרות עופר עיני, אנו דורשים משר האוצר לדון בפתרונות מעשיים במקום בדחיות חסרות תוחלת. אנו קוראים לראש הממשלה בנימין נתניהו להתערב בדחיפות במשבר, כך שהחשש לפרנסתן של אלפי המשפחות בענף הטלוויזיה יוסר", נמסר מועד העובדים.

בכוונת עובדי הערוץ להחריף את המאבק בהמשך השבוע אם לא תושג התקדמות משמעותית לפיתרון מיידי של המשבר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

13 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה

11.
שטיינץ תמצא פיתרון בשם כל הליכודניקים
אשתי עובדת בערוץ 10 ואם שטייניץ לא ימצא פיתרון אנחנו נאלץ לעזוב את הדירה השכורה ולגור עם ההורים. אני בחרתי לביבי ומתחנן בפני שטיינץ לפרוס את החובות על מנת שכל העובדים האלה לא ילכו הביתה ויכנסו לסטטיסטיקת האבטלה. ערב ראש השנה אסור לסגור חברות במדינת ישראל. הרי משקיעי זרים לא באים בהמונים למדינה. צריך לשמור על מה שקיים.
חיים ל , מרכז  |  27.08.12
לכל התגובות