אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אשדר תקים מגדל של 42 קומות בחוף בת ים הדמיה: EVOLVE MEDIA

אשדר תקים מגדל של 42 קומות בחוף בת ים

המגדל יכלול 164 דירות שישווקו במכרז. מחיר המינימום לדירת 3 חדרים יעמוד על 1.33 מיליון שקל, ומחיר המינימום לפנטהאוז - 6 מיליון שקל

28.08.2012, 12:20 | שי פאוזנר

חברת אשדר של קבוצת אשטרום והחברה הכלכלית חוף בת ים של עיריית בת ים יחלו בקרוב בהקמה ובשיווק הדירות בפרויקט "מגדל אשדר" שיכלול 164 יחידות דיור בצמוד לפארק ולחוף הים בעיר.

מדובר במגדל בן 42 קומות שבו דירות בנות 5-3 חדרים ופנטהאוזים בני 6-7 חדרים. הקרקע שעליה יוקם הפרויקט מצויה בבעלות עיריית בת ים, שיחד עם אשדר תשווק את הדירות באמצעות מכרז פתוח לכלל הציבור, שבו כל רוכש דירה פוטנציאלי יוכל להציע מחיר אשר יהיה גבוה ממחיר המינימום שייקבע עבור כל דירה בפרויקט. כל מציע יוכל להגיש כמה מעטפות - בכל אחת מהן עד 3 הצעות לדירות שונות. בשלב הראשון ישווקו 50 מהדירות בתחילת ספטמבר.

החברה מסרה כי מחיר המינימום לדירת 3 חדרים בפרויקט יעמוד על כ-1.33 מיליון שקל, מחיר המינימום להצעות במכרז עבור דירת 4 חדרים יעמוד על כ-1.84 מיליון שקל, ולדירת 5 חדרים ייקבע מחיר מינימום של כ-1.94 מיליון שקל. דירות הפנטהאוז, ששטחן יעמוד על למעלה מ-300 מ"ר ויכללו מרפסות בשטח של כ-180 מ"ר, יוצאו למכירה במחיר מינימום של כ-6 מיליון שקל.

הדמיה של המגדל. הדירות ישווקו במכרז, הדמיה: EVOLVE MEDIA הדמיה של המגדל. הדירות ישווקו במכרז | הדמיה: EVOLVE MEDIA הדמיה של המגדל. הדירות ישווקו במכרז, הדמיה: EVOLVE MEDIA

המגדל יכלול לובי עם תקרה בגובה של כ-6 מטר, עמדת שוער שבה מערכות טלויזיה במעגל סגור, חדר כושר, מועדון דיירים, חניון תת-קרקעי ועוד. מרבית הדירות בפרויקט ישקיפו לים ולפארק. את הפרויקט תכנן האדריכל גיל שנהב ממשרד כנען שנהב אדריכלים, יו"ר הפורום הישראלי לגורדי שחקים ונציג תל אביב בארגון STBUH.

"בשל הסמיכות לים, בת ים מהווה את אחד האזורים האטרקטיביים ביותר בקרב משפרי דיור מהעיר ומחוצה לה ובנוסף מבוקשת ביותר על ידי משקיעים מהארץ ומחו"ל", אמרה רחלי בריזל, סמנכ"ל השיווק של אשדר.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות