אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יו"ר פועלים אי.בי.אי חיתום, רונן צלניר, פורש צילום: יובל חן

יו"ר פועלים אי.בי.אי חיתום, רונן צלניר, פורש

צלניר: "החלטתי לסיים את תפקידי אחרי 20 שנה מרתקות ומאתגרות ולפנות לעסקים פרטיים"

28.08.2012, 15:19 | שי סלינס
רונן צלניר, יו"ר פועלים אי.בי.אי חיתום, הודיע היום (ג') למועצת המנהלים של החברה כי החליט לפרוש מתפקידו לטובת עסקים פרטיים.

צלניר אמר בהודעת הפרישה שלו כי "החלטתי לסיים את תפקידי אחרי 20 שנים מרתקות ומאתגרות ולפנות לעסקים פרטיים. אני מאחל לשותפי לדרך, בנק הפועלים ושירותי בורסה אי.בי.אי, לחברי במועצת המנהלים ולהנהלת החברה ועובדיה הצלחה רבה בהמשך הדרך. בטוחני כי החברה, תחת צוות הניהול המקצועי והמיומן, תמשיך להוביל את שוק החיתום".

צלניר הקים את פועלים אי.בי.אי חיתום לפני כעשרים שנה והיה בין השאר אחראי על ההפרטות של המדינה שנעשו בשוק ההון בשנים האחרונות כגון: בז"ן, כיל, אל על, בזק והבנקים.

פועלים אי.בי.אי היא אחת מחברות החיתום הגדולות בשוק. החברה נסחרת לפי שווי של 130 מיליון שקל, ועוסקת בניהול הנפקות של ניירות ערך ובבנקאות להשקעות. מניית החברה, שתוצאותיה ב-2011 נפגעו עקב ההאטה בענף החיתום, איבדה כ-15% מערכה בשנה האחרונה.

ביולי 2011 בחן בנק הפועלים, שמחזיק ב-19.9% ממניות חברת החיתום, את האפשרות להגדלת אחזקותיו בחברה, אולם, עד כה נמנע מלעשות כן. באותה תקופה דובר על ביצוע הרכישה לפי שווי השוק שבו נסחרה פועלים אי.בי.אי - 162 מיליון שקל.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות

5 תגובות לכתיבת תגובה לכתיבת תגובה